Архів новин за 23.08.2007

У Києві відкрилася третя загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна»

Всі регіони держави тут намагаються презентувати себе якнайкраще. Полтавщині для цього відвели 150 квадратних метрів. На них розмістилися курорт «Миргород», деякі кременчуцькі та полтавські підприємства, але головна увага відвідувачів була прикута до стодвадцятикілограмового короваю.

23 серпня 2007, 15:00

Нагальні питання життя міста розглянули учасники чергового засідання міськвиконкому

Найдовше обговорювали соціально-економічний стан Ленінського району: мер міста Андрій Матковський запропонував звернути увагу на наймолодших його мешканців. Розглянули на засіданні й варіант забудови нового мікрорайону Левада-2: можливо,там створять парк відпочинку, який обслуговуватиме не лише мешканців Ленінського району. Управління ж з питань містобудування та архітектури отримало завдання створити карту, яка б визначила місця у Полтаві, що не підлягають забудові.

23 серпня 2007, 15:00

У міськвиконкомі сьогодні представили Програму розвитку пасажирського транспорту на наступні 5 років

Подібні проекти вже давно діють у розвинутих містах світу. У Полтаві наразі є лише її елементи. У цілісному ж вигляді вона передбачає наявність у місті одного головного транспортного маршруту, інші мають підвозити до нього пасажирів. Фахівці, які адаптували програму для Полтави, обіцяють, що вона не потягне за собою фінансових витрат ні для пасажирів, ні для перевізників, ані для міста.

23 серпня 2007, 15:00

За житлово-комунальні послуги жителі Харкова сплачують за спрощеною системою

Кожній кваритирі присвоєно індивідуальний номер, на який щомісяця надходить квитанція з розрахунками за всі отримані послуги. Із досвідом харків'ян знайомилися полтавські керівники управління житлово-комунального господарства та секретар міської ради Олександр Козуб. Говорять, таку спрощену для споживача систему оплати можна ввести і у Полтаві.

23 серпня 2007, 15:00

У розпалі – дія міської програма боротьби з амброзією

Нині – період цвітіння цієї небезпечної для алергетиків рослини. Доки одні займаються її знищенням, інші, навпаки, розводять на своїй території цілі клумби.

23 серпня 2007, 15:00

Урочистості, присвячені 16-тій річниці незалежності України, сьогодні пройшли у Краєзнавчому музеї

Губернатор Валерій Асадчев та заступник голови обласної ради Петро Ворона привітали присутніх з державним святом та вручили паспорти десятьом юнакам та дівчатам, ровесникам незалежності. Після урочистостей голова облдержадміністрації дав прес-конференцію.

23 серпня 2007, 15:00

16-ту річницю незалежності Української держави цього року відзначають з особливим розмахом по всій країні

Не стала винятком і Полтава, де численні заходи почали проходити ще задовго до свята. Так склалося, що саме в цей час багато уваги приділяють підростаючому поколінню. Адже діти в майбутньому творитимуть історію України, тому забезпечити їм необхідні умови для життя та дозвілля потрібно уже зараз.

23 серпня 2007, 15:00