Архів новин за 20.08.2007

Рік тому у Більську Котелевського району було започатковано музей просто неба «Гелон»

На території колишньої скіфської столиці полтавський ентузіаст Володимир Бідуха вирішив не тільки відновити картину справжнього скіфського поселення, а й організувати зону туристичного відпочинку. Нині ж голова благодійного фонду «Гелон» Володимир Бідуха вирішив відзначити річницю свого проекту у дивний спосіб: запросив до городища усіх, хто «проти» розбудови цього туристичного осередку. До брами його музею того дня так ніхто й не підійшов, окрім нашої знімальної групи, яка, до речі, теж не проти розвитку туризму на Полтавщині.

20 серпня 2007, 15:00

Відтепер на вулицях нашого міста можна побачити нову модель від японського автовиробника «Mazda»

Офіційний дилер компанії у Полтавському регіоні – «Автоцентр «Mazda» – представляє революційний позашляховик CX-7. Поєднання агресивного вигляду новинки з можливостями позашляховика дають підстави говорити, що «Мазда» створила ідеальний автомобіль для спортивного і супер активного способу життя.

20 серпня 2007, 15:00

Проблеми репродуктивного здоров'я у країні сьогодні обговорювали провідні медики Полтави

Всі вони стали учасниками проекту «Разом до здоров'я», розрахованого на 5 років. Мета заходу – покращити знання не лише працівників медичної сфери, а й проведення відповідної інформаційної роботи серед населення.

20 серпня 2007, 15:00

Сьогодні пройшов спільний рейд міської інспекції з благоустрою, санепідемстанції та представників міліції

Зумовлений він стихійною торгівлею баштанними. Виявилося, що дозволу на торгівлю кавунами та динями не мала жодна з перевірених «точок», як, власне, і обов'язкових для цієї справи медичних довідок.

20 серпня 2007, 15:00

За час Сорочинського ярмарку, що проходив з 14 по 19 серпня, міліціонерами області зареєстровано і розкрито 17 злочинів та 347 адміністративних правопорушень

Загалом же працівники МВС запевняють – на Сорочинцях вдалося забезпечити дотримання правопорядку.

20 серпня 2007, 15:00

Цими вихідними у Полтаві відкрилося представництво Міжнародної громадської організації «Полтавське земляцтво»

На урочисту подію завітали представники земляцтв майже всіх областей України. Відвідавши до цього більше 20 регіонів держави, побували вони на Сорочинському ярмарку, зустрілися з керівництвом міста та області. Обговорили делегати можливі інвестиційні пропозиції, створення нових туристичних маршрутів. На виборах керівники земляцтв не підтримують жодну політичну силу, а у своїх планах на майбутнє зазначають, що у земляцький рух слід об'єднувати і молодь.

20 серпня 2007, 15:00

Про недостатність кадрів робочих спеціальностей говорять підприємці та співробітники центрів зайнятості: за ними на ринку праці – справжня черга

Приміром, у Києві на одного робітника можуть претендувати 7-8 роботодавців. Полтава теж відчуває різницю між тим, скільки місць пропонують роботодавці і кількістю наявних вакансій у міському центрі зайнятості.

20 серпня 2007, 15:00

Про підготовку закладів освіти до початку нового навчального року та готовність ВАТ «Полтавагаз» до роботи в осінньо-зимовий період говорилося на апаратній нараді у міськвиконкомі

Та розпочали засідання з оголошення кадрових змін у керівному складі виконавчого комітету. Так, начальником управління сприяння підприємництву стала Олена Регеда, Полтавський міський центр соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді очолила Ольга Буднікова, Сергій Сєров став начальником відділу господарського забезпечення.

20 серпня 2007, 15:00