Архів новин за 2.08.2007

Закінчився рейд гральними закладами міста

У результаті 6 «точок» закрили і опечатали. Порушення у їх роботі зафіксувала кожна із 7 служб, яка брала участь у рейді.

2 серпня 2007, 15:00

Деякі підприємці міста через непоінформованість досі вимагають у відділі по роботі з фізичними та юридичними особами-підприємцями при міськвиконкомі завірити копії свідоцтва про свою державну реєстрац

З подібним питанням у нашій програмі «Мерія на зв'язку» полтавці зверталися і до міського голови Андрія Матковського. Але, як нам повідомили у міськвиконкомі, відділ по роботі з фізичними та юридичними особами-підприємцями вже давно не має права завіряти копії таких свідоцтв. Вірність дублікатів цих документів засвідчують нотаріуси.

2 серпня 2007, 15:00

Мінімальна санітарна житлова норма на одну особу складає 13,6 кадратних метрів

Більше 42% українців проживають у непридатних для життя умовах. Як вирішити цю та сотні інших проблем, запропонувала Юлія Тимошенко, розробивши програму стратегічного розвитку країни, яку презентувала 1 сепня в Українському Домі. Складається вона з 12 ліній прориву. Лідер БЮТу говорить, що її реально втілити в життя можна за 3 роки.

2 серпня 2007, 15:00

Сьогодні, 2 серпня, офіційно починається виборчий процес – політичні партії активно проводять з'їзди та визначають своїх кандидатів у депутати, формують стратегії передвиборної боротьби

Крім того, від сьогодні почав діяти закон, який уточнює процедуру проведення позачергових виборів у Верховну Раду. Він передбачає – якщо проголосує менш ніж 50% українських виборців – ЦВК має провести повторні вибори, але не пізніше, ніж через 2 місяці після дня невдалого голосування.

2 серпня 2007, 15:00

Приїжджаючи до Полтави на навчання, студенти з інших міст чи сіл зазвичай винаймають квартири

В агенствах нерухомості констатують, що в період серпня-вересня ціни на оренду підвищуються. Загалом же вартість залежить від багатьох факторів. Один з них – місце розташування: найбільшим попитом з року в рік користуються квартири в центрі міста.

2 серпня 2007, 15:00

Зі зведенням нового будинку на зупинці «Млинкомбінат» свого часу довелося знести філіал бібліотеки №2, яка там знаходилася

Це призвело до численних скарг мешканців району. Представники влади ще тоді обіцяли, що бібліотеку повернуть на своє місце.

2 серпня 2007, 15:00