Архів новин за 18.08.2007

Набирає обертів у своїй діяльності торговельно-розважальний центр «Конкорд»

Його переваги – вигідне розташування та комбінація найкращих орендаторів – добре відома тим полтавцям, для яких центр став улюбленим місцем відпочинку. А нещодавно у «Конкорді» відкрилися ще 2 нових магазини: білизни для всієї родини «Ланет» та одягу «Остін».

18 серпня 2007, 15:00

«Укрзалізниця» розпочинає масштабну заміну старого рухомого складу

У Кременчуці напередодні пройшла презентація нових вантажних вагонів виробництва Крюківського вагонобудівного заводу, їх одразу направили на обслуговування до Гірничо-збагачувального комбінату. Залізничники говорять, що така заміна – справа звична, але через останні неприємності на залізницях України організація на ділі вирішила довести свою рентабельність, а головне – безпечність перевезень.

18 серпня 2007, 15:00

17 серпня 63 роки тому три радянські воїни першими встановили переможне знамено на території Німеччини

Це стало символом звільнення Рядянського Союзу від німецько-фашистських загарбників, а бої перенеслися на ворожу територію. Одним з тих воїнів був і Кузьма Нездолій, який пізніше саме за цей вчинок отримав звання Героя Радянського Союзу. У Полтаві нині він один має таке надпочесне звання.

18 серпня 2007, 15:00

Тривають суперечки навколо зведення нового будинку по вулиці Зигіна

Люди досі не вірять, що їх права під час будівництва будуть дотримані. Аби роз'яснити ситуацію, з мешканцями цього району зустрівся міський голова Андрій Матковський.

18 серпня 2007, 15:00

17 серпня із Софієвської площі Києва стартував Всеукраїнський агітаційний тур блоку «Наша Україна-Народна самооборона»

Лідери політичної сили поїхали у регіони агітувати під гаслом «Для людей, а не для політиків». Полтавщина стала другою областю, куди завітали перші особи «Нашої України-Народної самооборони».

18 серпня 2007, 15:00

Раніше у Великі Сорочинці багато людей приїздило, аби придбати дефіцитні на той час речі

Не зупиняло їх навіть те, що ярмарковий майдан являв собою необладнане для торгівлі поле, без будь-яких умов для учасників та гостей торжища. Нині це – національне дійство, де презентують свою продукцію підприємства та організації з усієї держави. Крім того, Сорочинський ярмарок – ще й фестиваль народної творчості, який сьогодні відвідав Президент України Віктор Ющенко, інші відомі політики держави.

18 серпня 2007, 15:00