Архів новин за 14.08.2007

Сьогодні православний світ відзначає Медовий спас

Разом з ним розпочинається Успенський піст. Сьогодні освячують мед, адже саме ним дозволяється розговлятися, а ще прийнято випікати медові пироги та пироги з маком.

14 серпня 2007, 15:00

Ще одна цікава виставка відкрилася у літературно-меморіальному музеї Короленка

Її організатори – благодійники фонду «Гелон» – вирішили відео- та фотодокументами, а також музейними, археологічними знахідками привернути увагу громадськості до справи відродження древнього скіфського поселення міста Гелон та можливої розбудови туристичної інфраструктури Більського городища. Адже, на думку дослідників, цей мальовничий куточок нашої області має не просто уславити Полтавщину, а й сприятиме відродженню всієї України.

14 серпня 2007, 15:00

Державтоінспекцією проводиться робота щодо забезпечення безпечного руху транспорту та пішоходів у Полтаві

Незадоволені працівники ДАІ станом доріг у місті. Говорять: утримання їх у неналежному стані призводить до збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод.

14 серпня 2007, 15:00

Держава втрутилася у ситуацію на ціновому просторі споживчого ринку України після останніх змін у бік збільшення вартості основних продуктів харчування: підписано меморандум щодо гарантії стабілізації

У Кабінеті Міністрів запровадили свій механізм врегулювання ситуації. Ціни на теперішньому ринку Полтавщини взялися прокоментувати спеціалісти Державною інспекцією з контролю за цінами в області.

14 серпня 2007, 15:00

650 мільйонів гривень передбачено у державному бюджеті України 2007-го року на повернення знецінених заощаджень, це – на 50 мільйонів більше, ніж торік

Зокрема, держава виділила кошти і на виплату компенсацій на облігації безпроцентного займу, які громадяни 17 років тому у надії отримати дефіцитні товари купували у держави.

14 серпня 2007, 15:00

В рамках акції «Дарунок бібліотеці», яку ініціювала «Жіноча рада», по місту відбувається збір літератури за заявками

Таких подань наразі – близько сорока. А тому передбачається, що захід затягнеться ще на тиждень.

14 серпня 2007, 15:00

В обласній державній адміністрації пройшла прес-конференція заступника губернатора з питань соціальної політики Надії Мякушко

Присвячена зустріч підсумкам річної роботи керівника соціального сектору облдержадміністрації на цій посаді.

14 серпня 2007, 15:00

1 вересня всі першокласники Полтави сядуть за нові парти

Комплекти меблів на суму 1 мільйон гривень закуплені містом. І вже цієї середи у Полтаві поблизу всіх шкіл почнуть встановлювати так звані «лежачі поліцейські». Про це під час брифінгу повідомив міський голова Андрій Матковський. За підсумками ж соціально-економічного розвитку Полтави за півріччя, темпи росту промисловості склали близько 106 відсотків, а попит на електроенергію підприємствами міста зменшився. Прозвітував мер і про підготовку до зимового періоду та до проведення позачергових виборів.

14 серпня 2007, 15:00