Архів новин за 11.08.2007

У п'ятницю розпочалася акція «Дарунок бібліотеці», ініційована благодійним фондом «Жіноча рада»

Проходила вона два дні. За цей час чимало полтавців відгукнулися на заклик про допомогу і подарували книги бібліотекам міста.

11 серпня 2007, 15:00

Представники ДАІ занепокоєні великою кількістю дорожньо-транспортних пригод, що трапляються за участю мототранспорту

Причому, у більшості випадків ним керують неповнолітні. Батьки самі наражають своїх дітей на небезпеку, виконуючи їх примхи і купуючи мотоцикли, мопеди чи скутери, зазначають в державтоінспекції. На території області за участю дітей-водіїв, які керували мототранспортом, з початку року трапилося 24 автопригоди, в яких травмовано 29 дітей.

11 серпня 2007, 15:00

У Полтаві вже 10-ий рік поспіль відзначають свято меду

Сьогодні 35 членів Полтавського районного товариства пасічників представляли свою продукцію за цінами, нижчими ринкових. Святкову атмосферу заходу надавали виступи художніх колективів та гумористів.

11 серпня 2007, 15:00

Україна дуже скоро може стати перспективним ринком контрабандної чорної ікри

Російська Федерація фактично повністю припиняє добування цього делікатесу, аби врятувати популяцію осетрових від браконьєрів. За деякими прогнозами спеціалістів, ікра якщо і з'явиться у продажу, то 100 грамів буде коштувати тисячу гривень.

11 серпня 2007, 15:00

Ветеринарна служба Полтавщини визнана найкращою в Україні

На останніх урочистих зборах, які пройшли у столиці, наші фахівці зібрали практично всі нагороди у восьми номінаціях. Але найбільшого успіху досягла обласна державна ветеринарна лабораторія - їй вручили кубок, як кращій в державі.

11 серпня 2007, 15:00

Прес-клуб ринкових реформ презентував напередодні свій традиційний передвиборчий прес-центр

На нього регулярно будуть запрошуватися політики, експерти та громадські організації, які висвітлюватимуть свій погляд на перебіг виборчої кампанії, обіцяють організатори.

11 серпня 2007, 15:00