Архів новин за 10.08.2007

Триває період збирання вирощеного маку

Весь процес обов'язково відбувається у присутності представників Державної служби охорони. Наразі затримано 12 осіб, які намагалися викрасти мак з об'єктів, що охороняються. Проти 10-ти з них порушено кримінальні справи.

10 серпня 2007, 15:00

У Київському районі міста започатковують нову форму співпраці міліції з громадськістю

Перша зустріч дільничих інспекторів з мешканцям району, під час якої обговорювали проблеми району та можливі шляхи їх вирішення, відбулася у райвідділі міліцї. Крім того, правоохоронці підбили підсумки своєї діяльності за період, що минув з початку року.

10 серпня 2007, 15:00

Про спеціалістів, які рятують життя тваринам, ми вкотре цього тижня згадуємо, відзначаючи День ветеринарного працівника

А от про життя й долі самих тварин крізь призму нинішньої ветеринарної медицини поговоримо вперше. Зокрема, про те, чи дозволяє наш культурний рівень прийняти європейську конвенцію захисту братів наших менших.

10 серпня 2007, 15:00

Зміни у деяких таборах відпочинку області завершилися, та сьогодні табір «Супутник» прийняв ще одну групу: на відпочинок вирушили діти з обмеженими фізичними можливостями

Започаткувати такий напрям роботи з цією категорією дітей вирішили спеціалісти міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

10 серпня 2007, 15:00

Україна готується увійти до Світової організації торгівлі, але для цього їй необхідно адаптувати роботу підприємств до міжнародних вимог

Адже нині існує низка факторів, яка впливає на конкурентноздатність вітчизняних товарів. Щоправда, зазначають спеціалісти, Україна уже живе за законами СОТ, принаймні, її промисловий комплекс.

10 серпня 2007, 15:00

З 1-го січня наступного року мінімальна зарплатня українців може становити 505 гривень – такі рекомендації розробив і направив в область Кабінет Міністрів

А Міністерство фінансів вперше доручило фінансистам регіонів подати своє бачення і пропозиції, як сформувати бюджет на 2008-й рік. Про це говорили сьогодні на семінарі-навчанні для бухгалтерів та керівників бюджетних установ міста.

10 серпня 2007, 15:00

Напередодні Дня будівельника у Полтаві пройшла презентація фешенебельного салону «Еліт стиль» від фірми «Міні-максі», яка зібрала кращих представників будівельного бізнесу

Відтепер полтавці зможуть обрати тут кращі зразки настінного декору, а це – 60 тисяч варіантів декоративної фарби та штукатурки, сучасні натяжні стелі, розкішні елітні меблі.

10 серпня 2007, 15:00

12-го серпня своє професійне свято в Україні відзначатимуть будівельники

За перше півріччя цього року у Полтаві за безпосередньої участі останніх введено в експлуатацію понад 33 тисячі квадратних метрів житла, що на 30 відсотків більше, ніж минулого року. Зведено 91 об'єкт торговельних центрів та магазинів. Про це на урочистостях з нагоди свята, які пройшли у Галереї мистецтв, говорили самі винуватці та запрошені гості.

10 серпня 2007, 15:00