Архів новин за серпень 2007 року

Сьогодні православна церква вшановує преподобного Серафіма Саровського – одного з найавторитетніших святих

Богослужіння відбулося і в Полтаві, адже в місті уже три роки діє Святосерафімівський храм. По закінченню служби священнослужителі та прихожани пройшлися хресним ходом навколо церкви.

1 серпня 2007, 15:00

Одне з основних місць стіхійної торгівлі у Полтаві – територія поблизу ринку «Браїлки»

Цього року працівники Київського райвідділу міліції вже склали 85 протоколів за фактом порушення правил торгівлі. Але, говорять, є такі продавці, яких не лякають навіть суди. У тих, хто на прожиття заробляє цією незаконною діяльністю, – свої аргументи: на місцевому ринку для них місць немає.

1 серпня 2007, 15:00

Нині на обліку в жіночих консультаціях Полтави перебуває 1717 вагітних

Пологів же за перше півріччя цього року у місті було 1630. Це – на 9 відсотків більше, ніж за аналогічний період 2006-го. Про ці та багато інших показників медичної галузі Полтави говорили напередодні на засіданні медичної ради міського управління охорони здоров'я.

1 серпня 2007, 15:00

Блок Юлії Тимошенко ініціює референдум для прийняття нової Конституції

З цією метою у Полтаві провели збори, аби обрати ініціативну групу, яка в майбутньому і організує збір підписів громадян. Такий крок, переконані бютівці, допоможе вивести Україну з кризи.

1 серпня 2007, 15:00

Сьогодні в Україні працює майже 86 тисяч ліфтів

Кожен третій експлуатується понад 25 років і не відповідає стандартам безпеки та якості. На повну заміну застарілих ліфтів потрібно 14 мільярдів гривень, повідомляють в Міністерстві з питань житлово-комунального господарства України. У Полтаві ліфти ремонтують за кошти державного та місцевого бюджетів. Повна заміна одного лІфта обходиться у середньому в 150 тисяч гривень. Але скоро і цієї суми буде замало.

1 серпня 2007, 15:00

Закінчився рейд гральними закладами міста

У результаті 6 «точок» закрили і опечатали. Порушення у їх роботі зафіксувала кожна із 7 служб, яка брала участь у рейді.

2 серпня 2007, 15:00

Деякі підприємці міста через непоінформованість досі вимагають у відділі по роботі з фізичними та юридичними особами-підприємцями при міськвиконкомі завірити копії свідоцтва про свою державну реєстрац

З подібним питанням у нашій програмі «Мерія на зв'язку» полтавці зверталися і до міського голови Андрія Матковського. Але, як нам повідомили у міськвиконкомі, відділ по роботі з фізичними та юридичними особами-підприємцями вже давно не має права завіряти копії таких свідоцтв. Вірність дублікатів цих документів засвідчують нотаріуси.

2 серпня 2007, 15:00

Мінімальна санітарна житлова норма на одну особу складає 13,6 кадратних метрів

Більше 42% українців проживають у непридатних для життя умовах. Як вирішити цю та сотні інших проблем, запропонувала Юлія Тимошенко, розробивши програму стратегічного розвитку країни, яку презентувала 1 сепня в Українському Домі. Складається вона з 12 ліній прориву. Лідер БЮТу говорить, що її реально втілити в життя можна за 3 роки.

2 серпня 2007, 15:00