Архів новин за 7.07.2007

Виставка пивних пляшок відкрилася сьогодні в музеї Володимира Короленка

Представлені тут скляні витвори кінця 19-го - початку 20-го століття. Значна кількість експонатів зібрана і на території Харківської та Полтавської областей.

7 липня 2007, 15:00

Православна церква сьогодні святкує Різдво святого пророка Іоана Христителя

Саме Іоан ознаменував появу Ісуса Христа, а пізніше хрестив його в річці Йордан. Із запровадженням християнства на Русі це свято злилося з язичницькими обрядами. Відповідно, й Іоана перейменували на Івана Купала. Щоправда, з церковними святкуваннями купальські обряди нічого спільного не мають.

7 липня 2007, 15:00

В Україні з 6-го на 7-е липня відзначили свято Івана Купала

Народжене ще за язичиських часів, воно не загубилося в історії навіть у спробах православ'я викорінити його.

7 липня 2007, 15:00

У світі сьогодні – весільний «бум»: на 7 та 14 липня подано рекордну кількість заяв на укладення шлюбів

Такий ажіотаж пояснюється збігом цифр: сьоме число, сьомий місяць та рік. А сімку здавна вважають щасливою. Міністр юстиції України Олександр Лавринович заявив, що кількість одружень майже у півтора-два рази перевищить середні показники за аналогічні періоди. Щодо чотирнадцятого липня, то «бум» цього дня пов'язаний лише з тим, що всі бажаючі укласти шлюб 7 зробити це не зможуть через перевантаженість РАГСів, ось і доведеться ставати на рушник чотирнадцятого. Полтава від світової тенденції слідувати магічному віянню цифр теж не відстала.

7 липня 2007, 15:00

Міністерство освіти та науки збільшило держзамовлення на підготовку фахівців в українських вузах

У нинішньому році потрібно на 10% більше магістрів, на 3 – фахівців та бакалаврів, а от молодших спеціалістів, навпаки: менше на 2 відсотки.

7 липня 2007, 15:00

У Полтаві несанкціоноване будівництво стає майже звичною справою

Від нього страждають всі райони міста. В Октябрському, наприклад, невідомі розвернули будівельні роботи без відповідних дозволів на території автогаражного колективу "Сади". Хто ці люди, наразі не з'ясовано, але керівництво району обіцяє вжити до самовільників найжорсткіші міри покарання. Аж до відкриття кримінальної справи.

7 липня 2007, 15:00