Архів новин за 6.07.2007

Як виявилося, в нашому місті живе і працює людина, яку знають у Росії, Молдові, Білорусі та інших країнах СНД як видатного майстра дизайнерського манікюру

Переможець численних вітчизняних та міжнародних чемпіонатів з нігтевого дизайну Оксана Колишевська зараз ділиться своїми уміннями з молодими майстрами Полтави.

6 липня 2007, 15:00

Програми обміну студентами нині досить популярні в Україні

Є вони і в полтавських вузах. Звісно, міжнародні програми кожного навчального закладу мають свою специфіку залежно від професійної спрямованості. Головною ж перевагою закордонних поїздок для студентів є можливість вивчити або практично застосувати іноземну мову.

6 липня 2007, 15:00

Міська рятувально-водолазна станція до роботи, зокрема, на свято Івана Купала, готова

Міське управління Міністрества з надзвичайних ситуацій провело огляд самої станції та її обладнання. Результати загалом позитивні, хоча еменесники бачать і проблеми у роботі організації.

6 липня 2007, 15:00

Свій вплив – часто – досить негативний – має сонце на людей, адже у великих кількостях воно шкідливе для організму

Реагує ж на спеку, у першу чергу, нервова система людини. Особливо ж небезпечне ультрафіолетове проміння для дітей та людей віком після 40 років.

6 липня 2007, 15:00

Аграрії деяких регіонів Чехії вже в найближчому майбутньому зможуть збирати два врожаї за сезон

Як повідомляє Чешський гідрометеорологічний інститут, причина – зростання середньорічних температур. Весна та літо кілька останніх років починаються в країні раніше, а от осінь поки що – в звичайний час. Україні ж два врожаї за сезон не загрожують. В цьому році високі температури призвели тільки до посухи та раннього визрівання зернових – через це жнива в країні розпочалися на 2-3 тижні раніше, повідомили в Міністерстві аграрної політики.

6 липня 2007, 15:00

Три дні – з 4 по 6 липня – в Полтаві проходила операція державтоінспекції під назвою "Маршрутка"

В ході відпрацювання співробітники ДАІ виявили ряд правопорушень, серед яких – недотримання правил перевезення пасажирів, водіння у нетверезому стані, відсутність ліцензії. Кожен з горе-водіїв понесе адміністративну відповідальність.

6 липня 2007, 15:00

Полтава приймає третій Міжнародний марафон "Співдружність", учасниками якого є інваліди країн СНД

В рамках Року дитини марафон на своєму шляху охопить будинки-інтернати для дітей та інвалідів. На думку учасників акції, це дасть вихованцям дитбудинків моральний стимул до пробудження соціальної та творчої активності, допоможе знайти шлях до самореалізації.

6 липня 2007, 15:00