Архів новин за 5.07.2007

Влітку, зазвичай, здавши останні іспити, молоді полтавці йдуть на водійські курси

Сідаючи за кермо, власники авто забувають про обережність, як наслідок – часті дорожньо-транспортні пригоди. Нерідко аварії трапляються з вини саме молодих водіїв, стаж яких не перевищує двох років.

5 липня 2007, 15:00

Про альтернативу медичному страхуванню говорили на нараді у міськвиконкомі

Своє бачення вирішення деяких проблем в галузі охорони здоров'я запропонували представники благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини". В основу діяльності організації ліг досвід західних країн, відтак, деякі його елементи поступово впроваджуються і у нас.

5 липня 2007, 15:00

У Полтаві пройшла конференція обласних громадських організацій області "Позиція громадськості щодо політичної кризи в Україні та шляхи виходу з неї"

Учасники заходу обговорювали загрози політичної кризи для суспільства, вимоги, які мають висунути громадяни до політиків, та методи впливу громадськості на ситуацію в країні.

5 липня 2007, 15:00

В обласному управлінні Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області підбивали підсумки роботи за останні 6 місяців

Як виявилося, рівень розриття злочинів на Полтавщині – досить високий: 83 відсотка справ розкрито.

5 липня 2007, 15:00

У державі нова проблема – безробіття

За даними Державного комітету статистики України, рівень безробіття виріс в два рази, нині мільйон шістсот тисяч працездатного населення віком від 15 до сімдесяти років шукають роботу. Раніше облік безробітних вели центри зайнятості, та вони враховували лише тих громадян, які реєструвалися на біржі, а таких – 900 тисяч. Але реальні показники – значно вищі.

5 липня 2007, 15:00

Полтавський дендропарк востаннє прибирали ще під час двомісячника чистоти та благоустрою

За ці пару місяців територія у сорок гектарів знову почала нагадувати невелике сміттєзвалище. Ті 30 тисяч гривень на рік, які виділяє міська рада, йдуть на прибирання сухого гілля та догляд за здоровими деревами. А от до власне прибирання непотребу руки ні в кого не доходять.

5 липня 2007, 15:00

Вже з наступного тижня по місту почнуться масові рейди та інтенсивні перевірки гральних автоматів, зазначив сьогодні на спеціальному засіданні в міськвиконкомі заступник міського голови Олександр Русі

Проблема в тому, що у цій сфері ігрового бізнесу – занадто багато порушень, і власники автоматів їх виправляти не поспішають.

5 липня 2007, 15:00