Архів новин за 4.07.2007

Небагато сьогоднішніх перехожих допомагає жебракам

А от полтавка Лариса Миколаївна допомогла. Вона побачила хлопця - на вигляд років 12-ти, який у брудному одязі, весь у подряпинах обідав недоїдками у товаристві зграї собак. Жінка, сама мати двох дітей, не змогла пройти повз такої картини. Як виявилося згодом, хлопець потрапив у Полтаву з Дніпродзержинська Дніпропетровської області.

4 липня 2007, 15:00

Сьогодні у приміщенні підприємства "Полтавастандартметрологія" пройшов круглий стіл на тему "Протидія корупції у судах та при виконанні судових рішень"

Така зустріч пройшла у рамках програми сприяння громадян у боротьбі з хабарництвом в Україні. Останнє опитування поставило наш регіон на п'ятнадцяте місце за індексом поширення корупції.

4 липня 2007, 15:00

У ці спекотні дні санітарні лікарі радять обережніше вживати кондитерські вироби, які містять масляний крем

Зокрема у Харкові у літній період заборонено виробництво та реалізація такої продукції. Нині підприємства почали переходити на нові технології: замість тваринних жирів використовують рослинні. Та, незважаючи на те, що обмежень на такі вироби немає, медики все-таки радять звернути увагу на термін реалізації солодощів.

Є поради й щодо продажу молочних виробів, зокрема, у спекотний період вони обов'язково мають продаватися з холодильників.

4 липня 2007, 15:00

У всеукраїнських засобах масової інформації з'явилася новина про те, що через знайдену у Ворсклі кишкову паличку у Полтаві закрили усі міські пляжі

Проте епідеміологи заспокоюють – збудників інфекційних захворювань у нас не знайдено.

4 липня 2007, 15:00

Історія з виселеннями мешканців гуртожитку, який знаходиться за адресою вулиця Маршала Бірюзова, 96, про яку ми вже розповідали, має закінчитися

На початку тижня будинок перейшов у комунальну власність міста. Нагадаємо, завод газорозрядних ламп, якому раніше гуртожиток підпорядковувався, позивався до деяких мешканців багатоповерхівки і вимагав їх виселення. Мотивуючи це тим, що вони деякий час не проживали у своїх квартирах. Останні заявляють, що це - неправда, і звинувачують у неправомірних діях керуючого санацією заводу. Мовляв, саме він - ініціатор цих судових позовів, бо має на квартири свої плани. Тепер, з перехОдом гуртожитку у комунальну власність міста, його мешканці зможуть приватизувати свої квартири, а значить, виселити їх вже ніхто не зможе.

4 липня 2007, 15:00

Проїзд в полтавському громадському транспорті таки подорожчає

В тролейбусах – до 50-ти копійок, в комунальних автобусах – до 75-ти. Це питання сьогодні розглядали на спеціальному позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

4 липня 2007, 15:00