Архів новин за 30.07.2007

Графіті стало невід'ємною частиною сучасного суспільства

Нерідко малюнки у такому виконанні можна побачити і на вулицях Полтави. Тільки от мистецтво це заборонене. До того ж, райтерам (так називають художників графІті), зазвичай закидають і огріхи вандалів.

30 липня 2007, 15:00

Анатолій Ткаченко в мистецтві фотографії - 20 років

Завдяки сучасним технологіям, власноруч створеним пристроям та експериментуючи зі світлом, створює необмежену кількість комбінацій полтавських пам'яток. В обласній бібліотеці імені Котляревського цими вихідними він презентував виставку своїх нових фотографій «У кожної миті колір свій».

30 липня 2007, 15:00

У Полтаві з'явився новий журнал «Яркий День»

Засновники видання обіцяють, що він буде цікавим для кожного полтавця, оскільки висвітлюється тут тільки найактуальніша інформація. Презентація журналу пройшла в кінопалаці «Колос».

30 липня 2007, 15:00

В обласній організації Народного союзу «Наша Україна» пройшла прес-конференція, присвячена збору підписів громадян за скасування депутатської недоторканності

Представники партії вважають, що позбавлення депутатів такого привілею допоможе подолати корупцію у парламенті.

30 липня 2007, 15:00

Два пасажири тролейбусу отримали травми внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що трапилася на перехресті вулиць Велико-Тирнівської та Половка

У водія вантажівки, який виїхав на червоне світло, відмовили гальма. На перехресті транспорний засіб зупинили тролейбус та таксі.

30 липня 2007, 15:00

Міністерство транспорту та зв'язку разом з УМВС затвердили вимоги щодо забезпечення безпеки при здійсненні нерегулярних пасажирських перевезень та порядок узгодження їх виконання

Вимоги набувають чинності з першого серпня поточного року. Мета цих положень – підвищити безпеку пасажирських перевезень на автошляхах країни.

30 липня 2007, 15:00

Із Москви повернулася знімальна група «Студії «Місто»», яка у складі делегації від Полтави відвідала офіційне відкриття і презентацію Полтавського земляцтва в російській столиці

В її рамках полтавці організували для своїх московських земляків насичену концертну програму, в якій взяли участь лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів.

30 липня 2007, 15:00

Полтавські будинки різного підпорядкування активно готують до нового осінньо-зимового періоду

В Ленінському районі міста, крім комунального житла, до нового опалювального сезону вже готові 16 будинків-кооперативів і всі об'єднання співвласників багатоповерхівок - скорочено ОСББ. Про це сьогодні на щотижневій апаратній нараді у міськвиконкомі доповів голова Ленінської райононї ради Едуард Рева.

30 липня 2007, 15:00