Архів новин за 3.07.2007

Полтавський театр ляльок вирішив порадувати малечу новою оригінальною виставою

"Русалоньку" Ганса Християна Андерсена глядачі зможуть переглянути у неділю 8 липня об 11 годині. Актори обіцяють, що такого полтавські дітлахи ще не бачили, адже окрім традиційних ляльок, у п'єсі будуть і спецефекти, і комп'ютерна анімація.

3 липня 2007, 15:00

"Спалахи творчості" сьогодні побачили перші відвідувачі персональної виставки Анни Скрипченко

Експозиція відкрилася у Галереї мистецтв. Плести гачком дівчина почала ще у вісім років, сьогодні ж її речі сміливо можна демонструвати на професійних показах мод.

3 липня 2007, 15:00

У Художньому салоні відкрилася розгорнута звітна виставка мистецького живописного пленеру

Представлені тут роботи 20-ти художників регіону, які створювали свої картини упродовж двох тижнів. Унікальність експозиції ще й у тому, що художній пленер на Полтавщині пройшов уперше.

3 липня 2007, 15:00

Прес-конференцію на тему змін до Конституції України провела обласна організація партії "Батьківщина"

Її лідер Юлія Тимошенко вважає, що разом із достроковими парламентськими виборами слід провести референдум щодо нової редакції Конституції, щоб народ вирішив, яку форму правління він хоче мати - парламентську чи президентську. Журналістам на зустрічі озвучили деякі засади майбутнього проекту Основного Закону. Зокрема, в ньому не повинно бути пунктів щодо депутатських пільг та недоторканості.

3 липня 2007, 15:00

Про незаконну торгівлю, стихійні ринки Полтави і проблеми, пов'язані з ними, сьогодні знову говорили у міськвиконкомі на засіданні міжвідомчої комісії з питань сприяння правопорядку

Тільки за 6 місяців цього року працівники міліції виявили 540 порушень в сфері торговельної діяльності Полтави.

3 липня 2007, 15:00