Архів новин за 28.07.2007

Зовсім у нечесний спосіб дві жінки наживалися на мешканцях Полтави, переважно – підлітках

Вони під приводом зняття порчі входили у довіру до громадян та заволодівали їх майном. Проводити свої шахрайські сеанси останні продовжуть і нині. Тож співробітники міліції звертаються за допомогою до населення: на сьогодні складені фотороботи злочинниць, допомогти ж їх затримати можуть тільки полтавці.

28 липня 2007, 15:00

Уже 5 місяців полтавці мають змогу насолоджуватись смачним і корисним для здоров'я «Живим хлібом»

Виготовляється він із натуральної сировини за спеціальними рецептами, а тому довго залишається свіжим та духмяним. Нині працівники ВАТ «Полтавський хлібокомбінат» відзначили ювілей: із конвеєру зійшла мільйонна хлібина «Живого хлібу». Її широкому загалу продемонструють на Сорочинському ярмарку 14 серпня.

28 липня 2007, 15:00

29-е липня – День працівників торгівлі та громадського харчування

Нині у Полтаві функціонує 28 ринків, близько тисячі двохсот магазинів, 460 закладів ресторанного господарства.

28 липня 2007, 15:00

Ще кілька закладів ігрових автоматів закрили цього тижня

Рейд проводили під егідою прокуратури Октябрського району, окрім представників останньої, у ньому бере участь ще 6 служб. Основна задача – перевірити наявність чи відсутність патенту та ліцензії на право займатися гральним бізнесом.

28 липня 2007, 15:00

Днями з 25-го Міжнародного фестивалю лемківської пісні повернулася перша делегація зі Східної України – Полтавського обласного відділення Всеукраїнського товариства зв'язків з українцями за межами наш

На фестиваль приїздять навіть зі Сполучених Штатів Америки та Австралії. Полтавки Ірина Шупик та Олена Міщенко відвідали батьківщину своїх предків, яких більше півстоліття тому примусово виселили з Польщі.

28 липня 2007, 15:00