Архів новин за 27.07.2007

27 липня 1853 року народився видатний полтавський письменник-гуманіст, громадський діяч Володимир Галактіонович Короленко

Цього року відзначають 154 річницю від Дня його народження. У цей день, як і 85 років тому, шанувальники його творчої спадщини зазвичай збираються в садибі відомого полтавця. Традиційно у День народження письменника підбивають і підсумки міської премії імені Короленка.

27 липня 2007, 15:00

В обласній державній адміністрації пройшла прес-конференція з нагоди святкування 100-річчя одного з найвідоміших вітчизняних часописів – журналу «Україна»

ВидАння, яке ще називають брендом нашої країни, пройшло непростий історичний шлях від Центральної Ради до часів незалежності нашої країни.

27 липня 2007, 15:00

У Полтаві відбулася конференція працівників «Лікарняних кас України»

Приурочена вона до офіційної реєстрації цієї організації в Міністерстві юстиції. Участь у засіданні взяли медики з усієї держави, а Полтаву місцем проведення обрали не випадково: нині у нас активно діє «Лікарняна каса Полтавщини», досвід якої готові переймати інші регіони.

27 липня 2007, 15:00

Працівники Октябрського райвиконкому, проводячи боротьбу з амброзією, роблять ставку на свідомість полтавців

Співробітники відділу благоустрою громадянам, які проживають у приватному секторі, роздають інформаційні листівки. Тут серед проблемних – вулиці Красіна, Гребінки, Баяна, Панаса Мирного. Довкола будинків не лише багато алергічних рослин, які не знищують, а ще й сміття.

27 липня 2007, 15:00

Мешканці будинку по вулиці Зигіна, 6 незадоволені будівництвом поруч з ними багатоповерхівки

Вони переконані, що новобудова зводиться із порушенням норм. Аби розібратися у ситуації, представники міської влади влаштували громадські слухання. Запросили представників усіх служб, причетних до будівництва. Та обидві конфліктуючі сторони – мешканці і забудовники – так і не дійшли спільної думки.

27 липня 2007, 15:00

у недалекому майбутньому у Полтаві буде 8 ЖЕДів замість теперешніх 14

У міськвиконкомі на спільне засідання постійних комісій міської ради виносили питання розгляду проектів рішень 17-ої сесії міськради, зокрема, про капітальний ремонт ліфтів та реорганізацію житлово-експлуатаційних дільниць.

27 липня 2007, 15:00

Мешканців мікрорайону Половки можуть позбавити амбулаторії сімейної медицини

Організація, у якої медзаклад орендує приміщення, у стані санації, який передбачає можливий продаж будівлі. Більшість її пацієнтів – такі, які самостійно не можуть дістатися до міських лікарень. І якщо амбулаторію відселять, мешканці сусідніх будинків будуть позбавлені можливості отримувати медичну допомогу у своєму мікрорайоні.

27 липня 2007, 15:00