Архів новин за 25.07.2007

Своєрідним чудом у колишньому Радянському Союзі, щоправда – лише у сфері музики та кіно – вважали легендарного співака Володимира Висоцького

Сьогодні минає 27 років з дня смерті цього культового автора та виконавця пісень, актора. Цю постать пам'ятають і ще довго цитуватимуть та переспівуватимуть численні прихильники. Серед них – і безліч полтавців.

25 липня 2007, 15:00

7 липня стартувала загальнонаціональна акція «7 чудес України»

У кожному регіоні, переконаний голова Ради акції Микола Томенко, знайдуться свої сім чудес, які можуть стати не лише предметом досліджень, а й гідно представляти свій край. Нині на сайті акції з 21-го номінанта визначають 7 найкращих. На даний час сімка виглядає так: лідирує заповідник«"Кам'янець», далі – парк «Софіївка», національний заповідник острів «Хортиця», музей «Писанка», Херсонес Таврійський, Києво-Печерська лавра та Хотинська фортеця. Коли ж визначали топ-100 українських чудес, туди потрапили і 5 пам'яток нашої області, 3 з яких знаходяться безпосередньо у Полтаві.

25 липня 2007, 15:00

Потрібне чи не потрібне загальнодержавне медичне страхування в Україні? Цю тему вже досить тривалий час обговорюють представники влади різних рівнів

Спеціалісти переконані, що введення нової системи обслуговування у сфері охорони здоров'я все ж буде вигідним як для медиків, так і для самих громадян.

25 липня 2007, 15:00

У Полтаві пройшло засідання Крайової ради Полтавської обласної організації Народного Руху України

Головна тема зустрічі – обговорення питань, пов'язаних із створенням єдиного мегаблоку демократичних сил «Наша Україна – Народна Самооборона».

25 липня 2007, 15:00

Про сприяння інвестиційній діяльності на території області говорили сьогодні на засіданні в обласній раді

Серед головних надбань називають створення електронної бази інвестиційних пропозицій. Відзначають учасники засідання і нарощення іноземних надходжень.

25 липня 2007, 15:00

Лекція-навчання для голів районних державних адміністрацій пройшла сьогодні в обласному центрі підвищення кваліфікації працівників органів державної влади

Задумали такі пізнавальні заняття у Кабінеті Міністрів України, а вже звідти розіслали відповідні доручення в регіони. Головна мета подібних лекцій – підвищити загальну обізнаність чиновників на місцях з різних актуальних для регіону питань. Полтавським головам районних адміністрацій сьогодні розповідали про паливно-енергетичний комплекс області.

25 липня 2007, 15:00

Цього року на ремонт під'їздів полтавських будинків з міського бюджету виділили 400 тисяч гривень

Сто два під'їзди вже відремонтовано, повідомили нам у міському управлінні житлово-комунального господарства. Крім ЖЕДів до цих робіт підключають і підрядні організації.

25 липня 2007, 15:00

Міський виконавчий комітет провів чергове засідання

Серед погоджених рішень: дозвіл на будівництво храму Української православної церкви по вулиці Маршала Бірюзова, 64 б, про зняття одноповерхових будинків та квартир з балансів міських господарських житлово-експлуатаційних дільниць та передачу гуртожитку по Маршала Бірюзова, 96 до комунальної власності міста. Встановлять у Полтаві і дві меморіальні дошки: першому видавцеві часопису «Рідний край» Миколі Дмітрієву та музиканту Олександру Борисьонку.

25 липня 2007, 15:00