Архів новин за 23.07.2007

З початку року обсяги продажу легкових автомобілів зросли у 4 рази

Купувати українці стали переважно нові авто, мотивуючи це технічними перевагами у майбутньому. На думку ж експертів, головна причина частого придбання нових транспортних засобів – доступність кредитів та збільшення доходів населення.

23 липня 2007, 15:00

У Хорольському районі четверо хлопців гру у футбол поєднали з крадіжкою

Влаштувавши футбольне поле на території недіючого підприємства, знайшли та викрали зі складу автозапчастини на суму близько двох тисяч гривень.

23 липня 2007, 15:00

Як ми нещодавно повідомляли, жіноча рада Полтави спільно з міською владою до Дня незалежності планують у Сонячному парку встановити літній майданчик для малечі

Але полтавські художники – проти. Останні переконують, що в парку краще встановити скульптурну композицію.

23 липня 2007, 15:00

Тяга до азарту, в тому числі – й до гри на автоматах, це захворювання – констатують психіатри

Останнім часом до відповідних закладів охорони здоров'я звертається за допомогою все більше полтавців, які страждають на паталогічну тягу до гри. Над вирішенням цієї проблеми, окрім медиків, працює і міська влада.

23 липня 2007, 15:00

Борг жителів нашого міста за послуги теплопостачання складає близько 36 мільйонів гривень

В той же час рівень оплати за ці послуги залишається на досить високому рівні.

23 липня 2007, 15:00

У жовтні у Полтаві таки з'являться нові євроконтейнери для сміття

Досі їх встановлення затримував тендер - без нього замовити та закупити контейнери міська влада не мала права. Проведення аукціону кілька разів переносилося, та зрештою 12 липня він відбувся. Тепер у місті активно готують майданчики під майбутні євроконтейнери.

23 липня 2007, 15:00

Найближчим часом біля полтавських шкіл з'являться так звані "лежачі поліцейські"

Інші засоби у боротьбі з порушниками дорожнього руху не допомагають. Тільки на минулому тижні трапилось кілька ДТП, в яких постраждали діти. До 1 вересня треба визначитися з місцями встановлення "лежачих поліцейських" і максимально убезпечити дітей, зазначив сьогодні на апартній нараді у міськвиконкомі мер Андрій Матковський.

23 липня 2007, 15:00