Архів новин за 21.07.2007

Ще зранку полтавці могли бачити цілі натовпи велосипедистів, які прямували у якості чи то учасників, чи то глядачів на фестиваль «Веломанія»

Він у Полтаві проводиться учетверте. Цього разу георгафія бажаючих взяти участь у модних молодіжних змаганнях на велосипедах сягнула не лише різних міст України, а й Росії та Білорусії. Триватиме шоу один день, і закінчиться пізно увечері лазерним шоу.

21 липня 2007, 15:00

В Галереї мистецтв відкрилася виставка робіт молодих фотохудожників "Арт подих"

12 учасників виставили по кілька своїх експонатів, побачити які полтавці матимуть змогу ще місяць.

21 липня 2007, 15:00

Сьогодні у Корпусному парку зібралися колишні вихованці зенітно-ракетного училища

Вони відзначали тридцятиріччя з моменту закінчення закладу. З двохсот сорока курсантів нині з'їхалося близько сотні: з Росії, Білорусії, Молдови та Вірменії. Майже третина курсу пройшла через різноманітні війни, а майже п'ятдесят чоловік вже померло.

21 липня 2007, 15:00

У Міністерстві юстиції занепокоєні тим, що батьки новонароджених не поспішають реєструвати малюків

За поточний рік близько двох з половиною відсотків батьків порушили вимоги чинного законодавства і вчасно не зареєстрували своїх дітей. Лідирують у цьому списку жителі Києва: там таких випадків у два з половиною рази більше, ніж в середньому по Україні. У Полтаві громадяни більш дисципліновані, тому протоколів з цього приводу складено менше.

21 липня 2007, 15:00

У мікрорайоні Браїлки на пустирі між професійно-технічним училищем номер 23 та 11 школою встановили дерев'яний хрест

Вечорами біля нього моляться люди. Серед місцевих жителів почали ширитися чутки, що тут організовують кладовище.

21 липня 2007, 15:00

Акція "Чистий берег" у нашому місті стала традиційною: четвертий рік поспіль учасники проекту прибирають береги річок Полтавщини та проводять серед відпочиваючих просвітницьку роботу

Сьогодні розпочався перший етап акції. У поле зору добровольців потрапив берег Ворскли біля залізничного мосту, що у селищі Дублянщина.

21 липня 2007, 15:00