Архів новин за 2.07.2007

Сьогодні пройшло чергове засідання Господарського суду стосовно ситуації зі встановленням пам'ятного знаку Симону Петлюрі

Суд ознайомився з документами та аргументами позивача – Полтавської міської ради – та відповідача – обласної державної адміністрації. Нашій знімальній групі на засідання потрапити не вдалося. Думки обох сторін дізнавалися поза межами судової зали.

2 липня 2007, 15:00

Урочистості до 17-ої річниці створення податкової служби України відбулися у актовій залі Державної податкової інспекції міста

До цієї дати працівники служби підійшли з перевиконаними планами надходжень до державного та місцевого бюджетів. Привітав їх і міський голова Полтави Андрій Матковський.

2 липня 2007, 15:00

Випускні вечори пройшли без надзвичайних ситуацій – всі служби спрацювали нормально, зазначив міський голова Андрій Матковський, відкриваючи сьогодні апаратну нараду у міськвиконкомі

Свята і сам червень закінчилися, тепер можна переходити до інших проблем життєдіяльності міста, які вже чекають на своє вирішення.

2 липня 2007, 15:00

В’ячеслав Кириленко, голова партії "Наша Україна" у неділю з робочим візитом перебував у Полтаві - наше місто він відвідав у рамках всеукраїнського туру "Напишемо програму рАзом!"

Спільно з колегами по фракції, склавши повноваження народного депутата, він їздить регіонами України, аби у спілкуванні з людьми разом з ними написати програму. З нею «Наша Україна» піде на вибори 30 вересня.

2 липня 2007, 15:00