Архів новин за 19.07.2007

За час своє діяльності торговельно-розважальний центр "Конкорд" уже встиг завоювати численних клієнтів

Та навколо будівництва, відкриття і власне самої назви центру ходило чимало чуток і міфів. Насправді ж "Конкорд" усією своєю діяльністю демонструє ідею гармонійного поєднання шопінгу з розвагами, дозвілля для молодої компанії та родин з дітьми.

19 липня 2007, 15:00

Міліціонери Октябрського райвідділу Полтави встигають не лише охороняти громадський порядок у дитячих оздоровчих таборах

Своїх підшефних – вихованців школи-інтернату №1 – вони відвідали в оздоровчому пансіонаті, подарувавши дітям спортивне спорядження, фотоапарат і солодощі до дня іменинника.

19 липня 2007, 15:00

Правоохоронці Машівського району вигадали ефективний спосіб виявлення незаконних посівів маку та коноплі

Новий метод допомагає знаходити їх з висоти пташиного польоту. Серед перших результатів нововведення - знищення численних плантацій коноплі, зокрема, у селі Дмитрівка.

19 липня 2007, 15:00

Про досягнення та недопрацювання у сфері пенсійного забезпечення говорили сьогодні на засіданні Головного управління Пенсійного фонду в Полтавській області

Якщо розмір середньої пенсії зріс за останні півроку на 14%, то збільшення заборгованості в регіоні за страховими внесками учасники засідання відзначили як послаблення позицій органів Фонду.

19 липня 2007, 15:00

Полтавщина вважається регіоном з великим спортивним потенціалом

Підтвердження тому – нагородження юних спортсменів нашого міста, яке відбулося в облдержадміністрації.

19 липня 2007, 15:00

В облдержадміністрації пройшла нарада з приводу відзначення 70-ої річниці з часу заснування Полтавської області

На ній підбили попередні підсумки підготовки до святкування ювілею, а також вирішували інші важливі організаційні питання.

19 липня 2007, 15:00