Архів новин за 18.07.2007

До кінця тижня на території України очікується суха та спекотлива погода, повідомляє вітчизняний Гідрометеоцентр

Температура повітря вдень сягатиме 35-37 градусів вище нуля, місцями – навіть сорока. Обласне управління з питань надзвичайних ситуацій закликає полтавців берегти себе. Відпочиваючи біля водоймищ - дотримуватися правил поведінки на воді, а під час відвідин лісу - пильнувати вогнища, утім, краще зовсім їх не розводити.

18 липня 2007, 15:00

У літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відкрилася виставка молодої харківської художниці Олени Борисової

Експозиція налічує 10 творів, які полтавці мають змогу побачити першими. Далі полотна будуть демонструватися у найбільших містах країни, а можливо – і за кордоном, сподівається авторка.

18 липня 2007, 15:00

Сьогодні пройшов обласний семінар на тему: «Організація роботи аптечних закладів Полтавщини із забезпечення належної якості лікарських засобів»

Участь у засіданні взяли полтавські та столичні фахівці. Вони переконані, що аптечний ринок регіону розвивається у вірному напрямку: все рідше на прилавках можна зустріти підробну продукцію, порушень у роботі теж стало менше.

18 липня 2007, 15:00

З 1 січня наступного року українцям буде складніше перетинати кордони сусідніх держав

Шенгенські візи вводять ще 9 країн єврозони, серед них Польща, Чехія, Угорщина та три прибалтійські республіки. Коментарі з цього приводу наші кореспонденти взяли у фахівців відділу у справах громадянства, іміграції та реєстрації фізичних осіб в області.

18 липня 2007, 15:00

18 липня вісімдесятиріччя своєї установи святкують працівники служби державного пожежного нагляду

З цієї нагоди тут відзначили ветеранів та кращих співробітників, декому з працівників присвоїли чергові звання. Утім, головним завданням пожежників залишається збереження майна та життя громадян від вогню.

18 липня 2007, 15:00

У місті розпочалася підготовка до відзначення 64-ої річниці визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників

Одним із подарунків мешканцям та гостям нашого міста до свята стане відкриття оновленого пам'ятника генерал-лейтенанту Олексію Івановичу Зигіну.

18 липня 2007, 15:00

Останні три дні полтавці звикають до нових тарифів на проїзд у тролейбусах та комунальних автобусах

Нагадаємо, в неділю вартість квитка на останні підвищилася до п'ятдесяти та сімдесят п'яти копійок відповідно. Однак студенти та учні, як і раніше, платять за проїзд у тролейбусі 35 копійок, а в комунальному автобусі - 50.

18 липня 2007, 15:00