Архів новин за 17.07.2007

У Полтаві може з'явитися єдиний в Україні навчальний центр зі свинарства

Кошти на нього планує виділити німецька компанія «Мінітюб», яку вважають світовим лідером зі штучного запліднення. Навчання проходитимуть на базі спеціалізованого інституту свинарства.

17 липня 2007, 15:00

Традиційно влітку більше полтавців звертаєтся до працівників міліції з різноманітними скаргами та пропозиціями

Правопорушенням в цю пору сприяють свята, довгий сонячний день, відпустки дорослих та канікули дітей. Щоб не вистоювати черги у райвідділах міліції, зі своїми скаргами полтавці можуть звертатися до дільничних пунктів охорони правопорядку. Таких у місті 25.

17 липня 2007, 15:00

Останнім часом зросла кількість незаконних заволодінь автомобілями, констатує міліція, причому найбільшою популярністю у викрадачів користуються авто не іноземного, а вітчизняного виробництва

Причина - їх власники, зазвичай, менше хвилюються про безпеку, сподіваючись, що вітчизняні авто приваблюють крадіїв менше.

17 липня 2007, 15:00

У Полтаві ведеться активна боротьба з рослиною потужної алергічної дії - амброзією

Ініційована міським головою Андрієм Матковським і затверджена міськрадою програма боротьби працює упродовж всього літа, тобто, увесь час потенційного цвітіння цього алергену.

17 липня 2007, 15:00

Триває застій на ринку нерухомості

Як зізнаються ріелтори, угод катастрофічно мало. На полтавському вторинному ринку житла пропозиція вже втричі перевищує попит.

17 липня 2007, 15:00

Із Севастополя повернулася знімальна група «Студії «Місто»», яка у складі делегації від Полтави відвідала підшефний корабель морської охорони «Полтава»

Цьогоріч він святкував свій ювілей – 20 років з дня спуску на воду. Уже традиційно представники районів міста привозять з собою допомогу екіпажу судна, а це – продукти харчування, ремонтні матеріали, технічне оснащення. Організували для матросів і концертну програму.

17 липня 2007, 15:00

Стан підземного переходу по вулиці Маршала Бірюзова та питання передачі його в оренду з подальшою реконструкцією та капітальним ремонтом стали метою виїзного засідання комісії міськвиконкому

За участю представників розташованих поряд з переходом підприємств та організацій голови постійних комісій міськради вирішували проблеми, пов'язані з благоустроєм підземної споруди.

17 липня 2007, 15:00