Архів новин за 16.07.2007

Цими днями до Полтави з концертом на підтримку свого нового альбому "Жовта Кульбаба" завітав інструментально-вокальний дует "Сестри Тельнюк"

Цей гурт мало не єдиний з усіх вітчизняних використовує тільки справжню поезію і виступає винятково "наживо". Справжнє свято якісної музики у виконанні цього гурту вже об'їхало містами Західної України, тепер черга – за Східною: Дніпропетровськ, Донецьк, Харків та Полтава.

16 липня 2007, 15:00

У Полтаві та області триває операція "Мак-2007"

В її рамках правоохоронці вже знешкодили більше 30 тисяч кущів наркомісних рослин, в тому числі – 20 тисяч – маку. Підприємства, які вирощують його легально, цілодобово охороняють підрозділи державної служби охорони. І чи не щодня ловлять охочих до маку порушників.

16 липня 2007, 15:00

Полтаві загрожує небувала безпека з боку гризунів: на одну тисячу квадратних метрів житла у місті, за останніми даними, приходиться 48 мишей та 65 щурів

Всі вони – потенційні переносники небезпечних захворювань. Один із заходів боротьби з ними – дотримання чистоти кожним полтавцем.

16 липня 2007, 15:00

Сьогодні – День бухгалтера

У календарі професійних свят цей день з'явився Указом Президента у 2004-му році. Оцінити потрібність цієї професії важко, але безперечним є той факт, що без бухгалтера не зможе функціонувати жодна організація чи підприємство.

Працювати з цифрами та паперами 36 років – не просто, вважає перший заступника начальника Головного управління державного казначейства в області Валентина Захарова. Втім, вона своїх вершин у цій нелегкій справі досягти змогла.

16 липня 2007, 15:00

Рівень інфляції в Україні за шість місяців поточного року досяг 2%

Такими є дані Державного комітету статистики. У свою чергу, Мінекономіки України прогнозує, що інфляція у 2007 році не перевищуватиме 7,5%.

16 липня 2007, 15:00

У територіальному управлінні Держкомітету з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду підбивали підсумки стану дотримання безпеки життєдіяльності людей на підприємствах області

Довелося констатувати, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року виробничий травматизм у регіоні зріс.

16 липня 2007, 15:00

Подорожчання проїзду в тролейбусах та комунальних автобусах з 15 липня таки відбулося

Перший день з новими тарифами пройшов у місті без ексцесів та непорозумінь з боку населення, повідомили нам на підприємстві "Полтаваелектроавтотранс". А от денна виручка тільки за проїзд в тролейбусах збільшилася на 17%.

16 липня 2007, 15:00

Каналізаційні та очисні споруди міста на 100% готові до осінньо-зимового періоду

Однак, при всіх намаганнях комунальних підприємств та міської влади, стан водомереж та каналізації з кожним роком погіршується – дається взнаки агресивний вплив навколишнього середовища, підвищення рівня грунтових вод, недостатнє фінансування та зношеність мереж, зазначив на апаратній нараді у міськвиконкомі генеральний директор обласного підприємства "Полтававодоканал". Говорили на зібранні і про несанкціоноване будівництво у Полтаві.

16 липня 2007, 15:00

Вперше в Україні пройшов міжнародний симпозіум на тему вдосконалення і підтримки педагогічного оцінювання

Як міжнародні, так і вітчизняні фахівці давали оцінку тестуванню у школах. Полтаву на зібранні представляв директор загальноосвітнього закладу номер тринадцять Іван Гончаренко. Він, до речі, висловив незадоволення нашою формою тестування.

16 липня 2007, 15:00