Архів новин за 14.07.2007

Сеанси інноваційного та ефективного лікування під назвою «іппотерапія» вже півроку практикують у нашому місті

Полтавський обласний благодійний фонд "Ветер перемен" за допомогою цього новітнього методу оздоровлює малечу, яка страждає на невиліковні захворювання, настільки ефективно, що цьому дивуються навіть столичні лікарі.

14 липня 2007, 15:00

Перший пасажирський переліт в Україні було здійснено у 1924 році саме через Полтаву рейсом Харків-Полтава-Київ

Цей момент і ліг в основу подальшого розвитуку галузі, разом з нею – і Полтавського аеропорту. Нині комунальне підприємство «Аеропорт «Полтава»» переживає далеко не кращі часи. Потребує ремонту головне приміщення, злітно – посадкова смуга, не говорячи вже про залу очікувань.

14 липня 2007, 15:00

У Полтаві щоночі в середньому викрадають 5-6 люків або зливоприймачів

Подальша доля чавунних виробів – пункти прийому металобрухту. Те, що для недобросовісних полтавців є джерелом прибутку, для комунальних підприємств – постійні збитки, а для мешканців міста – постійно існуюча загроза травмуватися.

14 липня 2007, 15:00

Почався сезон збирання дикорослих грибів, і вже зафіксовані перші випадки отруєння ними людей

Міська санепідемстанція та обласне управління з питань надзвичайних ситуацій закликає полтавців бути пильними.

14 липня 2007, 15:00

Сьогодні полтавська делегація поліцейської асоціації відбула до Німеччини для участі у шістдесят першому міжнародному пробігу

Шість екіпажів та двадцять один чоловік представлятимуть наш регіон у місті Ерфурті. Захід передбачає змагання автомобілів, презентацію зовнішнього вигляду учасників та належне оформлення екіпажів.

14 липня 2007, 15:00

До Полтавської області завітала Голова Фонду держмайна України Валентина Семенюк

Мета її приїзду – участь в обласній звітно-виборній конференції Соціалістичної партії, а також вивчення стану об'єктів державної власності регіону.

14 липня 2007, 15:00