Архів новин за 13.07.2007

Про полтавку, яка може влаштувати професійне фаєр-шоу, мешканці міста та області дізналися зі сторінок газети "Коло"

Один із постійних розділів видання – сторінка "Велика перерва" – постійно радує читачів цікавими історіями із життя молоді. Нерідко героями статей зацікавлюються люди, які в майбутньому допомагають в реалізації талантів. Одна з таких історій – і про Катерину Проніну.

13 липня 2007, 15:00

Сьогодні православні полтавці відзначають свято покровительниці всього краю ікони Горбанівської Божої матері

Останню знайшли у вісімнадцятому столітті у Горбанівці біля джерела. З того часу щороку 13 липня віруючі відзначають цей день.

13 липня 2007, 15:00

Науково-теоретична конференція, присвячена сторіччю від Дня народження генерала-хорунжого УПА Романа Шухевича, пройшла у нашому місті

Науковці, лідери громадських організацій зібралися, аби вкотре розібратися в історичних подіях, пов'язаних з діяльністю цього підпільного об'єднання.

13 липня 2007, 15:00

Полтавщина з давніх часів вважається духовним центром України

Тому розвиток туристичної галузі у нашому місті відіграє значну, якщо – не провідну роль. Тим більше, за результатами держстатистики за останні три роки спостерігається зростання усіх показників туристичної діяльності як на Полтавщині, так і по всій Україні. Тому і залишається актуальним питання розбудови туризму у Полтавському краю.

13 липня 2007, 15:00

Засідання Ленінського районного суду, яке може прояснити скандальну ситуацію, що склалася в Полтавській школі-інтернаті №1, після двох перенесень сьогодні таки відбулося

Нагадаємо, колишня вихователь інтернату запевняє, що директор закладу б'є дітей та порушує їх права, а її саму всіляко переслідує та безпідставно звільнив з роботи. Сам керівник звинувачення відкидає, тому й звернувся до Ленінського райсуду з позовом про захист своєї честі та гідності.

13 липня 2007, 15:00

Сьогодні на нараді в облдержадміністрації говорили про здобутки та недопрацювання промислового комплексу області

Не обминули й тему енергозбереження, яка особливого значення набуде в разі вступу України до світової організації торгівлі. Та розпочали з підбиття підсумків роботи комплексу за перше півріччя.

13 липня 2007, 15:00

Нещодавно у Полтавському міськвиконкомі пройшло засідання постійної комісії з питань інноваційного, науково-технічного та екологічного розвитку, природокористування та безпеки життєдіяльності, на яком

Втім, залишає бажати кращого і стан фекальних колекторів міста. Саме цей факт став причиною виїзду комісії на деякі проблемні ділянки каналізації.

13 липня 2007, 15:00