Архів новин за 12.07.2007

Сьогодні православний люд відзначає одне з основних свят – Петра і Павла

Після святкової Божественної літургії віруючі розговляються, куштуючи молочну і м'ясну їжу вперше від початку Петрівського посту, який цього року почався 4 червня. Вважається, що саме ці апостоли зробили найбільший внесок у популяризацію хрестової віри.

12 липня 2007, 15:00

Дедалі частіше, за словами спеціалістів, громадяни України приватизують свої квартири

У Полтаві рівень переходу житла у приватну власність також досить високий, і складає 75%. Результатом же приватизації має стати об'єднання співвласників багатоквартирних будинків. Воно дозволить самим полтавцям контролювати стан своїх помешкань та витрати на ремонт.

12 липня 2007, 15:00

Сьогодні п'ятеро полтавців першими отримали закордонні паспорти нового зразка

Їх урочисто вручили у відділі громадянства, іміграції та реєстрації фізичних осіб. Наш паспорт уже внесли у п'ятірку кращих у Європі, він має 25 ступенів захисту. Наразі область отримала лише 60 документів, коли надійде наступна партія – поки що невідомо.

12 липня 2007, 15:00

У Полтавському міськвиконкомі пройшла нарада щодо поїздки на підшефний корабель морської охорони 2-го рангу "Полтава", що знаходиться у Севастополі

Такі візити представників депутатського корпусу та журналістів уже стали традиційними. Серед цьогорічних делегатів – і знімальна група «Студії «Місто»».

12 липня 2007, 15:00

В Полтаві та області активніше почнуть захищати суспільну мораль

Досі це питання залишалося поза увагою місцевої влади, і це треба змінити, зазначила сьогодні на спеціально зібраній з цього приводу нараді заступник голови облдержадміністрації Надія Мякушко.

12 липня 2007, 15:00

Стихійна торгівля у невстановлених місцях і без відповідних дозволів вже давно дошкуляє правоохоронцям

Особливо багато таких торгових точок поблизу Центрального ринку. Сьогодні працівники міліції вкотре інспектували вулицю Куйбишева, яку вже давно заполонила стихійна торгівля.

12 липня 2007, 15:00