Архів новин за 11.07.2007

Майже 500 кущів коноплі виявили днями співробітники міліції у дворі мешканця Київського району міста

Останній пояснює, що вирощує її для власного вжитку – як народний засіб для лікування туберкульозу.

11 липня 2007, 15:00

Не залишити влітку наодинці чотириногих улюбленців обіцяє міське державне управління ветеринарної медицини

Воно свого часу відкрило комфортабельний готель для тварин. Останній допомагає вирішити наболілу проблему: куди подіти собаку чи кішку, якщо господарі збираються на відпочинок, а залишити свого пухнастого друга ні з ким.

11 липня 2007, 15:00

Влітку малеча, активно проводячи час на пляжах, та навіть – у дворах, часто залишається без нагляду

Як наслідок, це нерідко призводить до численних травм та переломів.

11 липня 2007, 15:00

Сьогодні відзначається Всесвітній день народонаселення

В цьому році він проходить під гаслом «Чоловіки як партнери у справі охорони здоров'я матерів». Як повідомляє інформаційне видання «Ліга.нет», щороку на землі під час пологів та вагітності помирає більше півмільйона жінок, при цьому 99 відсотків випадків приходиться на розвинені країни. Чоловіки ж часто більше приймають рішення, які стосуються планування сім'ї та використання ресурсів домашнього господарства. Простіше кажучи, ООН закликає чоловічу частину людства бути уважнішою до слабкої половини.

11 липня 2007, 15:00

Щоб замінити та відремонтувати ліфти в Україні, потрібно 14 мільярдів гривень

Про це заявив Міністр з питань житлово-комунального господарства Олександр Попов. Торік на їх заміну та ремонт виділили лише 200 мільйонів, сьогодні в Україні працює близько 86 тисяч ліфтів. Кожен третій експлуатується понад 25 років і не відповідає стандартам безпеки та якості. Міністр зазначив, що повністю замінити застарілі ліфти по всій країні можна за 7 років. При цьому треба щорічно виділяти на це 2 мільярди гривень.

11 липня 2007, 15:00

Салон гральних автоматів на Кондратенка 6, що поруч з Київським вокзалом, вже давно знаходився у полі зору перевіряючих органів

Він, як виявилося, не мав жодних дозвільних документів на роботу. Сьогодні перевіряючі вдалися до крайніх заходів і конфіскували гральні пристрої.

11 липня 2007, 15:00

Зовсім нещодавно Полтаву шокувала новина про те, що 20-річного хлопця вбило струмом від грального автомата

З цього приводу пройшла нарада за участю відповідних служб – податкової, санепідемстанції, прокуратури та УМВС – на якій було вирішено провести моніторинг клубів гральних автоматів.

11 липня 2007, 15:00