Архів новин за 10.07.2007

Працівники міліції в черговий раз нагадують про правила зберігання та використання зброї, адже незабаром – відкриття сезону полювання

До того ж чимало полтавців ще не перереєстрували вогнепальну зброю, дозвіл на яку видається на 3 роки.

10 липня 2007, 15:00

Мікрорайон Огнівка страждає від несанкціонованого будівництва

Про самовільне встановлення гаражів на території автогаражного колективу «Сади» ми розповідали днями. Нагадаємо: невідомі без відповідних дозволів розгорнули там активні будівельні роботи. Хто ці люди, ми досі не з'ясували, але керівництво Октябрського району обіцяє, що справу просто так не залишить.

10 липня 2007, 15:00

З 1 липня ні холодна, ані гаряча вода не тече з кранів п'ятиповерхівки за адресою: вулиця Матросова,1

Мешканці будинку зверталися за допомогою у різні інстанції, та у відповідь чують, що вирішення їхньої проблеми – не в компетенції кожної зі служб. Лист до міського голови нині для жителів обезводненого будинку – єдиний шанс на те, що вода коли-небудь все ж з'явиться.

10 липня 2007, 15:00

На 25-30 відсотків у спекотні дні збільшується кількість викликів швидкої допомоги кардіодиспансеру

Переважно йдеться про людей похилого віку, але хвороби серця з кожним роком молодшають. Нині у Полтаві стало звичною справою фіксувати 3-5 інфарктів на рік у людей віком від 30 до сорока років.

10 липня 2007, 15:00

В минулому році на водоймах держави загинуло 2700 людей – це аж на тисячу більше, ніж ще два роки тому

Уцілому ж кількість загиблих на воді поступається лише жертвам дорожньо-транспортних пригод та пожеж. В Полтавській області з початку року втопилося 93 особи, з них 14 – діти. За цим показником регіон лідирує в Україні. Щоб ще раз нагадати полтавцям про безпеку та правила надання першої медичної допомоги постраждалому на воді, працівники МНС сьогодні влаштували на міському пляжі показове рятування потопаючого.

10 липня 2007, 15:00

Нерідко на вулицях Полтави мешканці міста влаштовують зібрання з розпиттям спиртних напоїв

Працівники правоохоронних органів проводять патрулювання, аби виявити таких порушників спокою. До речі, законодавством для любителів випити у невідведених для цього місцях передбачається адміністративна відповідальність.

10 липня 2007, 15:00

Свою перевірку автозаправних станцій регіону почало територіальне відділення Антимонопольного Комітету України в Полтавській області

Мета моніторингу – встановити законність торгівлі нафтопродуктами на заправках, використання торговельних марок, принципів встановлення цін та рентабельність підприємств.

10 липня 2007, 15:00

У міськвиконкомі сьогодні знову говорили про роботу закладів, де є гральні автомати

Такі точки нині продовжують перевіряти. Автомати, на яких немає ліценції та патентів, будуть конфісковувати. Напередодні вже був такий прецедент – на вулиці Чураївни, 5 правоохоронці закрили цілий гральний заклад: там конфіскували 15 автоматів.

10 липня 2007, 15:00