Архів новин за липень 2007 року

Сьогодні пройшло чергове засідання Господарського суду стосовно ситуації зі встановленням пам'ятного знаку Симону Петлюрі

Суд ознайомився з документами та аргументами позивача – Полтавської міської ради – та відповідача – обласної державної адміністрації. Нашій знімальній групі на засідання потрапити не вдалося. Думки обох сторін дізнавалися поза межами судової зали.

2 липня 2007, 15:00

Урочистості до 17-ої річниці створення податкової служби України відбулися у актовій залі Державної податкової інспекції міста

До цієї дати працівники служби підійшли з перевиконаними планами надходжень до державного та місцевого бюджетів. Привітав їх і міський голова Полтави Андрій Матковський.

2 липня 2007, 15:00

Випускні вечори пройшли без надзвичайних ситуацій – всі служби спрацювали нормально, зазначив міський голова Андрій Матковський, відкриваючи сьогодні апаратну нараду у міськвиконкомі

Свята і сам червень закінчилися, тепер можна переходити до інших проблем життєдіяльності міста, які вже чекають на своє вирішення.

2 липня 2007, 15:00

В’ячеслав Кириленко, голова партії "Наша Україна" у неділю з робочим візитом перебував у Полтаві - наше місто він відвідав у рамках всеукраїнського туру "Напишемо програму рАзом!"

Спільно з колегами по фракції, склавши повноваження народного депутата, він їздить регіонами України, аби у спілкуванні з людьми разом з ними написати програму. З нею «Наша Україна» піде на вибори 30 вересня.

2 липня 2007, 15:00

Полтавський театр ляльок вирішив порадувати малечу новою оригінальною виставою

"Русалоньку" Ганса Християна Андерсена глядачі зможуть переглянути у неділю 8 липня об 11 годині. Актори обіцяють, що такого полтавські дітлахи ще не бачили, адже окрім традиційних ляльок, у п'єсі будуть і спецефекти, і комп'ютерна анімація.

3 липня 2007, 15:00

"Спалахи творчості" сьогодні побачили перші відвідувачі персональної виставки Анни Скрипченко

Експозиція відкрилася у Галереї мистецтв. Плести гачком дівчина почала ще у вісім років, сьогодні ж її речі сміливо можна демонструвати на професійних показах мод.

3 липня 2007, 15:00

У Художньому салоні відкрилася розгорнута звітна виставка мистецького живописного пленеру

Представлені тут роботи 20-ти художників регіону, які створювали свої картини упродовж двох тижнів. Унікальність експозиції ще й у тому, що художній пленер на Полтавщині пройшов уперше.

3 липня 2007, 15:00

Прес-конференцію на тему змін до Конституції України провела обласна організація партії "Батьківщина"

Її лідер Юлія Тимошенко вважає, що разом із достроковими парламентськими виборами слід провести референдум щодо нової редакції Конституції, щоб народ вирішив, яку форму правління він хоче мати - парламентську чи президентську. Журналістам на зустрічі озвучили деякі засади майбутнього проекту Основного Закону. Зокрема, в ньому не повинно бути пунктів щодо депутатських пільг та недоторканості.

3 липня 2007, 15:00