Архів новин за 27.06.2007

У Галереї мистецтв чотирнадцять студентів факультету архітектури Технічного університету презентували свої дипломні роботи

Це – і проекти будівель, і скульптури, тут навіть влаштували справжній показ мод. Це – вже сьомий випуск для факультету, на якому навчаються шість років – на зразок кращих мистецьких академій України.

27 червня 2007, 15:00

Полтава та Батурин – українські міста, чиї історії нерозривно пов’язані

Саме Північна війна, й зокрема, Полтавська битва поєднала гетьманську столицю з полеглими козаками війська гетьмана Івана Мазепи. Вшановуючи ті історичні події, полтавська громада разом з делегацією із Батурина біля пам’ятника загиблим козакам провели соборну панахиду.

27 червня 2007, 15:00

Круглий стіл до 11-ої річниці Конституції провели у загальноосвітній школі №25

Його учасники – учні навчального закладу та депутати Київської районної, міської й обласної рад. На зустрічі йшлося про обов'язки й права дитини, дискутували на тему, чи працюють у нас закони у повній мірі, обговорювали, як покращити життя найменших полтавців. Свій погляд на ці проблеми представили як дорослі, так і школярі.

27 червня 2007, 15:00

У цьому році українці святкують День Конституції чотири дні: вихідним буде не тільки святковий четвер – 28 червня, а й три наступні дні

Напередодні 11-ї річниці прийняття Конституції України в театрі імені Гоголя пройшло урочисте зібрання, а в обласній державній адміністрації цьому документу присвятили спеціальний круглий стіл. Згадали на ньому і нові соціальні ініціативи Президента Віктора Ющенка.

27 червня 2007, 15:00

Представники обласної влади та Міністерства з надзвичайних ситуацій провели нараду, на якій підбили підсумки роботи комплексної комісії

Остання упродовж десяти днів перевіряла потенційно небезпечні об'єкти регіону. Говорили на засіданні і про готовність органів управління і сил реагування до надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

27 червня 2007, 15:00

Свою заборгованість має область

Саме та, що виникла по внесках в Пенсійний фонд та заробітній платі, стала головною темою колегії в облдержадміністрації. Загальний борг за цими показниками на 1 червня склав майже 46 мільйонів гривень.

27 червня 2007, 15:00

Про підвищення тарифів на проїзд у тролейбусах до 50-ти копійок сьогодні говорили на засіданні громадської колегії в міській раді

Один із аргументів такого кроку – з 1-го липня комунальне підприємство "Полтаваелектроавтотранс" буде платити за елекроенергію удвічі більше.

27 червня 2007, 15:00

Самовільними і протиправними вважає міська рада рішення та дії обласної державної адміністрації по встановленню пам'ятного знаку отаману Симону Петлюрі у Вересневому парку

23 травня цього року біля облдержадміністрації було вкопано мармурову дошку з написом, що у майбутньому на цьому місці буде встановлено пам'ятник командувачеві військ УНР. Тепер у судовому порядку визначають – бути знакові, чи ні.

27 червня 2007, 15:00