Архів новин за червень 2007 року

У Полтаві пройшла традиційна міжобласна виставка мисливських собак

Цього разу на ній було представлено 140 домашніх улюбленців з чотирьох регіонів. Нововведення конкурсу – два перші місця. Їх розділили місцевий призер та кращий мисливський собака з сусідньої області.

25 червня 2007, 15:00

У літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського проходить виставка фотографій під назвою "Ранок України"

Її автор, професійний фотокореспондент, лауреат обласних фотовиставок Аркадій Славуцький на розсуд глядачів цього разу представив близько 40-ка робіт різноманітної тематики.

25 червня 2007, 15:00

Ексклюзивний показ мод від полтавської дизайнерки Світлани Лисяк пройшов у Художньому салоні

Модне шоу організували спільними зусиллями членів "Бісер-клабу", салонів краси та магазинів нашого міста. Результати такої творчої роботи відверто порадували полтавців.

25 червня 2007, 15:00

Сім років успішно проводять правоохоронні підрозділи України фестиваль галузевої самодіяльної творчості

Змагаються між областями, потім збираються у столиці на гала-концерт. Цього року проведення відбіркового туру фестивалю доручили Полтавщині, і цей день співпав з Днем молоді. Тому управління внутрішніх справ області спільно з міською владою вирішили влаштувати гідне свято як для правоохоронців, так і для всієї полтавської громади.

25 червня 2007, 15:00

Сьогодні митниця України відзначає шістнадцяту річницю з дня заснування

Нині це – служба, яка активно наповнює держбюджет: тільки за поточний рік нашими фахівцями до нього перераховано 250 мільйонів гривень, за порушення митних правил накладено штрафів на суму більше п'ятдесяти трьох тисяч.

У будинку культури Турбомеханічного заводу з нагоди професійного свята пройшли урочистості, кращих фахівців нагородили грамотами та нагрудними знаками.

25 червня 2007, 15:00

З нового навчального року у Полтаві планують готувати фахівців на новому факультеті Військового іституту Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут

" Таку назву після реформування буде мати Полтавський військовий інститут зв’язку. Наразі ж він прощався з вихованцями 35-го, останнього в історії цього закладу, випуску.

25 червня 2007, 15:00

Незабаром у кожному районі Полтави з'являться сучасні дошки для оголошень, з підсвітленням – всього близько десятка

Таке доручення відповідним службам дав сьогодні на апаратній нараді міський голова Андрій Матковський. Не всі полтавці регулярно читають місцеві газети чи дивляться телебачення. Тож для кращого інформування мешканців міста і впровадять подібні дошки.

25 червня 2007, 15:00

Сьогодні до Полтави завітали депутати Верховної Ради п'ятого скликання від "Нашої України"

На зустрічі з журналістами, як і очікувалось, головний акцент народні обранці зробили на політичній ситуацію в країні та дострокових виборах.

25 червня 2007, 15:00

Відомий у творчих колах різьбяр Михайло Одарюк представив сьогодні свою першу персональну виставку

З роботами майстра, які можна переглянути у виставковій залі обласного відділення творчого товариства " Художник", що по вулиці Чапаєва, знайомилися наші кореспонденти.

26 червня 2007, 15:00

Полтавські підприємства, які займаються прийомом металобрухту, регулярно перевіряють працівники міліції

На території міста зареєстровано 19 суб'єктів господарювання, які мають ліцензії на заготівлю та переробку металобрухту чорних та кольорових металів. У ході рейдів правоохоронці перевіряють наявність дозволів екологічної служби, відповідність документації та сам процес прийому металу.

26 червня 2007, 15:00