Архів новин за 8.12.2007

Свою поетичну збірку «Тернова хустина» презентувала вчитель школи Чутівського району Надія Бистрай

Для авторки це – перший поетичний досвід. Хоча, сподівається, не останній: до Хрещення Надія Бистрай вже планує нову збірку.

8 грудня 2007, 15:00

У Полтаві пройшов фінал регіонального конкурсу «Шукаємо таланти»

Участь в ньому взяли діти з усіх районів області. Нині ж, протягом майже всього дня, визначали кращих з кращих у кількох номінаціях. Самі змагання проходять уже другий рік поспіль і обіцяють стати традиційними.

8 грудня 2007, 15:00

Восьмий Всеукраїнський фестиваль індійського класичного сольного танцю імені Саші Путрі відбувся у Полтаві

Всі учасники отримали схвальні відгуки журі, а глядачі, як завжди на виступах наших аматорів, – море задоволення. Адже майстерності учасників Полтавського міського центру українсько-індійської дружби «Шанті» дивувався свого часу навіть індійський посол, навіть поставивши під сумнів національність танцюристок.

8 грудня 2007, 15:00

Творчі полтавці заздалегідь готуються до новорічних та різдвяних свят

Художники, наприклад, у подарунок для тих, хто захоплюється архітектурою Полтави, випустили спеціальний календар. Ілюстраціями до нього стали пейзажі найвизначніших місць.

8 грудня 2007, 15:00

У сусідах з парафіями різних релігійних конфесій вже десять років у Полтаві співіснує римо-католицька церква Воздвиження Хреста Господнього

Приємним враженням від відвідин храму під час служби діляться наші кореспонденти.

8 грудня 2007, 15:00

Актуальним нині є вибір іграшок до новорічних та різдвяних свят

Сьогодні бажання наших дітей якщо й збігаються з можливостями дорослих, та наштовхуються на незадовільну якість самої іграшки. І йдеться тут не лише про низькопробну китайську продукцію, а й про порядність дистриб'ютерів та умови, в яких нині доводиться працювати вітчизняному виробнику.

8 грудня 2007, 15:00

Місяць тому у Полтаві розпочалась комплексна програма дератизації будинків, яка охопила усі мікрорайони міста

Останнім з них була Левада, де налічується велика кількість сміттєпроводів, які провокують поширення популяції пацюків. Міська влада звітує – програму завершено.

8 грудня 2007, 15:00