Архів новин за 5.12.2007

Сьогодні в обласній дитячій бібліотеці відкрилася виставка професіоналів та любителів авіамодельної справи

Чемпіони Європи та України і просто юні початківці на ній презентували свої роботи.

5 грудня 2007, 15:00

Полтавщина за темпами розвитку туризму посідає друге місце в Україні

Перша у цьому списку Іванофранківщина. Щоб показати туристичний потенціал нашого регіону, в міському будинку культури обласне і міське управління культури та туризму організувало виставку «Полтавщина туристична». На захід також завітав голова державної служби туризму Міністерства культури України Анатолій Пахля.

5 грудня 2007, 15:00

Наказом Міністра юстиції Олександра Лавриновича в нашому регіоні призначено нового начальника Головного управління юстиції у Полтавській області

Ним стала досвідчений юрист Тетяна Колотілова. Сьогодні вона на урочистому призначенні присягнула служити інтересам громадян і розбудовувати правову державу. Принаймні, в нашій області.

5 грудня 2007, 15:00

2 приписи інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста направлено начальнику 8-го ЖЕДу

На такі кроки інспекція пішла після перевірки 8 контейнерних майданчиків на території комунального підприємства, ситуація на яких більше схожа на стихійні сміттєзвалища, та після виявлення порушень норм утримання окремих прибудинкових територій на Леваді та Подолі.

5 грудня 2007, 15:00

6-го грудня – День Збройних Сил України

Та привітання військовослужбовці починають приймати уже нині. Не залишила поза увагою останніх і міська влада, яка окрім привітань, відзначила працівників Збройних Сил Полтави подарунками.

5 грудня 2007, 15:00