Архів новин за 4.12.2007

Сьогодні православна церква відзначає одне з двунадесятих свят – Введення Богородиці у храм

У цей день її батьки, Іоаким і Анна, привели трирічну Марію до Єрусалимського храму, і залишили там, допоки вона не стала дорослою, таким чином, виконавши свій обіт.

4 грудня 2007, 15:00

Дільничні інспектори Київського району міста звітували перед громадськістю про свою роботу за останній місяць

Зустрічі правоохоронців з полтавцями у Київському райвідділі міліції із вересня цього року проходять традиційно щомісяця.

4 грудня 2007, 15:00

З наступаючим святом – Днем Збройних Сил України – вітали сьогодні офіцерів в обласній державній адміністрації

Теплі слова та почесні грамоти військовим приготували голова облдержадміністрації та голова обласної ради.

4 грудня 2007, 15:00

«Від зміни місць складових сума не зміниться» або як задовольнити вимоги колективів обласного центру естетичного виховання учнівської молоді та філармонії, аби виховувати культурну молодь й одночасно

У площину морально-етичних проблем зійшло обговорення питання передачі приміщення учнівського центру обласній філармонії на спільному засіданні постійних комісій обласної ради.

4 грудня 2007, 15:00

В обласній раді відбулося засідання круглого столу, де напередодні Дня місцевого самоврядування обговорили напрацювання та шляхи покращення роботи депутатів

До дискусії запросили керівників фракцій, голів постійних комісій, представників громадськості та ЗМІ.

4 грудня 2007, 15:00

Трохи більше, ніж через два місяці після виборів Блок Юлії Тимошенко підбив остаточні підсумки голосування

Для цього 3 грудня у Києві в палаці «Україна» БЮТ зібрав своїх найактивніших членів. Будь-яке, навіть політичне змагання передбачає переможців, переможених та вручення подарунків, тому на зібранні БЮТівці, окрім промов та завдань, займалися і власне нагородженням областей, регіонів та дільниць, на яких перемогла політична сила.

4 грудня 2007, 15:00

До вересня наступного року у міськвиконкомі має з'явитися система управління якістю роботи цієї установи

Впроваджують її для того, аби підвищити ефективність послуг, які надає виконавчий комітет. У кінцевому результаті мають виграти, перш за все, жителі Полтави. Із появою системи управління якістю час, який витрачають полтавці для того, щоб взяти довідку чи будь-який інший документ у міськвиконкомі, істотно скоротиться, до того ж кожен точно знатиме, які саме документи треба віддати до установи для отримання необхідного паперу.

4 грудня 2007, 15:00

До Міжнародного дня інвалідів у 77-му дитсадку, більша частина маленьких вихованців якого мають вади зору, влаштували костюмований концерт

Оригінальні вбрання дітей та очевидні таланти малечі справили враження і на наших кореспондентів.

4 грудня 2007, 15:00

Соціальна аптека сьогодні розпочала роботу в авіамістечку

Це – вже четвертий заклад у Полтаві, який відкрило товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Провізор»». В авіамістечку аптека відкрилася у рамках програми «Місто без околиць».

4 грудня 2007, 15:00