Архів новин за 3.12.2007

У перший день зими своє відкриття святкував уже другий у Полтаві гіпермаркет електроніки МКС

Розважальна програма та грандіозне лазерне шоу зібрали цього дня чимало полтавців. Останні залишились задоволеними і шопінгом, тим більше, що в магазині акцій не бракує.

3 грудня 2007, 15:00

Творчий вечір юної обдарованої співачки Наталочки Шинкаренко пройшов у театрі імені Гоголя

Це – перший сольний виступ артистки такого рівня, який став серйозною сходинкою до естрадного олімпу.

3 грудня 2007, 15:00

У Полтаві презентували мюзикл «Містер Сковорода»

Організували його в рамках загальнонаціональної акції «Україні потрібні герої» та з нагоди святкування 285-ї річниці з Дня народження Григорія Сковороди. Подивитися виставу прийшло чимало полтавців. Були й високоповажні гості: спеціально до Полтави приїхав депутат Верховної Ради Микола Томенко.

3 грудня 2007, 15:00

Нещодавно завершився судовий процес, у якому газета «Коло» доводила достовірність фактів, оприлюднених на її шпальтах

Позов до суду подали родичі Лялі Убийвовк, які вважали, що відомості про дівчину, викладені в газеті, є спотвореними та такими, що принижують її честь та гідність.

3 грудня 2007, 15:00

Декаду творчої лабораторії вчителів образотворчого мистецтва у Полтаві відкрили у загальноосвітній школі №20 імені Бориса Серги

Близько 20 вчителів з різних шкіл міста зібралися тут, аби поділитися своїм досвідом. Втім, майстер-клас для педагогів проводили самі учні.

3 грудня 2007, 15:00

День людей з інвалідністю люди з обмеженими можливостями у Полтаві відтепер будуть відзначати у широкому колі друзів й усіх небаждужих до чужого болю

Традицію збиратися талантами на кращій сцені міста на зимовий фестиваль започаткував цього року міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Узагалі ж напередодні та у день свята у Полтаві пройшов ряд заходів, приурочених до Міжнародного дня інвалідів.

3 грудня 2007, 15:00

Тиждень тому молоде поповнення навчального центру військ зв'язку складало урочисту присягу

Втім, це – не єдиний важливий військовий ритуал на їхньому шляху. Сьогодні молодим бійцям вручали зброю, отримавши яку кожен з курсантів може по праву вважатися захисником Вітчизни.

3 грудня 2007, 15:00

У Полтаві та Кременчуці проведуть конкурс, в результаті якого визначать одного переможця – головного надавача послуг з перевезень громадян в цих містах

Це – один із пунктів Регіональної програми розвитку міського електротранспорту, яку розглядали сьогодні на засіданні комісії в обласній раді.

3 грудня 2007, 15:00