Архів новин за 8.11.2007

Полтавці вже звикли до того, що наші юні таланти постійно здобувають перемоги на престижних фестивалях і конкурсах

Ось і на цьому тижні дует «Сонячний настрій» з малої академії мистецтв відзначився другою премією в Дніпропетровську. Діти задоволені, а викладачі пишаються їхнім успіхом. Та всі ці досягнення можливі лише завдяки системному підходу до підтримки дитячого мистецтва. Тож сьогодні зосередимо увагу на своєрідному осередку талантів – Малій академії мистецтв.

8 листопада 2007, 15:00

Жіноча консультація міського пологового будинку обслуговує найбільший у місті район

Нині тут перебуває на обліку 600 вагітних. Інновації у питаннях планування сім'ї, лікуванні та профілактики захворювань, допологова підготовка батьків – усі зусилля тут спрямовують на те, аби якомога більше здорових жінок давали на світ нове життя.

8 листопада 2007, 15:00

У Котелевському районі жінка побила свого шестимісячного сина та намагалася задушити його

А у Кременчуці мати з особливою жорстокістю нанесла тілесні ушкодження своїй малолітній доньці. За цей рік Полтавська обласна прокуратура порушила 13 кримінальних справ по попередженню насильства в сім'ї. Практика свідчить, що не в останню чергу діти і підлітки залишають домівки саме через знущання і жорстоке поводження з ними батьків.

8 листопада 2007, 15:00

Наступного року у Полтаві планують розпочати будівництво магістралі загальноміського значення, яка буде сполучати вулицю Красіна з мікрорайоном Половки

Її довжина остаточно не відома, говорять в міському управлінні з питань містобудування та архітектури. Майбутня магістраль має покращити транспортне обслуговування Огнівки двох житлових перспективних мікрорайонів – 57-го і території артскладів.

8 листопада 2007, 15:00

Конфлікти, які породжують добудови до перших поверхів житлових будинків, змусили міську раду ввести тимчасовий мораторій на добудову приміщень більше 15 квадратних метрів

Такі добудови часто заважають мешканцям, а це провокує багато непорозумінь та скарг. На кшталт таких, які існують у жителів Жовтневої, 60, які не згодні з будівельними роботами, що їх проводить приватний підприємець.

8 листопада 2007, 15:00

Сесія Полтавської обласної ради сьогодні співпала з візитом Президента

Тому правоохоронці як ніколи ретельно перевіряли запрошених на сесію і не всім водіям дозволяли паркуватися біля облдержадміністрації з боку вулиці Сінної. Серед таких опинилася і наша студійна машина. Однак президентська суєта не завадила депутатам вчасно розпочати сесію і розглянути чотири десятки питань.

8 листопада 2007, 15:00

Полтаву з робочим візитом відвідав Президент України Віктор Ющенко

Головна мета поїздки – розгляд питань нарощування обсягів будівництва доступного житла. В рамках візиту Президент ознайомився і зі зведенням першої черги житлового будинку, що в Щербанях. Після чого взяв участь у нараді з представниками державних і наукових кіл України, еспертами. Під час зустрічі вони обговорили проект Указу глави держави щодо забезпечення населення доступним житлом.

8 листопада 2007, 15:00