Архів новин за 7.11.2007

Виставка гобеленів та вишиванок, рушників, створених сім'єю Пілюгіних, відкрилася у музеї Котляревського

Приурочена вона 60-річчю батька родини Євгена Пілюгіна, хоча в експозиції – лише один його твір.

7 листопада 2007, 15:00

У цьому навчальному році відновив свою роботу міський координаційний центр учнівського самоврядування

Його перше засідання пройшло у Палаці дитячої та юнацької творчості. Представників 40 шкіл міста під час практичного заняття навчали майстерності лідерів.

7 листопада 2007, 15:00

До нового року полтавське студентство отримає сучасне реконструйоване приміщення студентської поліклініки 4-ої міської лікарні

Нині там проходять опоряджувальні роботи, будівництво під пильним контролем тримають представники міської влади.

7 листопада 2007, 15:00

Для декого з полтавців морозний ранок 7 листопада розпочався урочисто піднесеним настроєм

Тим же, хто не надто уважно дивився на календар, згодом нагадали, що саме цього дня рівно дев'яносто років тому залп легендарного крейсера ознаменував початок ери радянського устрою. Раптове його завершення не знищило комуністичних переконань у душах багатьох наших громадян й донині. Принаймні, мітинг на честь ювілею Великого Жовтня, що відбувся сьогодні у Полтаві, – тому підтвердження.

7 листопада 2007, 15:00

У Галереї мистецтв відбулося чергове засідання організаційного комітету до відзначення 300-річчя Полтавської битви

Серед запрошених – представники засобів масової інформації, щоправда, цього разу – як учасники обговорення.

7 листопада 2007, 15:00

Осінь приносить нові сюрпризи комунальникам та полтавцям

Купи листя, яке збирається восени, несуть у собі подвійну загрозу: дехто, залишаючи сміття у таких купах, інколи підпалює їх, наносячи шкоду санітарному стану міста та здоров'ю оточуючих.

7 листопада 2007, 15:00

Якщо підприємець купує в Полтаві житло для того, щоб переробити його під магазин чи офіс, то він не зможе отримати дозвіл на масштабну прибудову, а лише на облаштування вхідної групи – площею до 15 кв

Таке рішення прийняли ще два тижні тому депутати міської ради на сесії. Однак воно викликало багато чуток, у тому числі – і недостовірних. Щоб роз'яснити ситуацію, сьогодні у міськраді провели спеціальний круглий стіл.

7 листопада 2007, 15:00

Відлуння минулих років або синдром ремонтних робіт – так можна назвати ситуацію навколо будинку №2 по вулиці Комсомольській

Полтавська родина тут мешкає у будинку, який став небезпечним внаслідок ремонту ливневої каналізації ще 3 роки тому: одну з несучих стін зовні підтримують дві дерев'яні балки, а практично у кожній кімнаті квартири по стіні йде тріщина.

7 листопада 2007, 15:00