Архів новин за 6.11.2007

6 листопада православні християни відзначають свято ікони Божої Матері «Усіх скорботних Радість»

Воно започатковане ще в кінці XVII століття. У Полтаві в Хрестовоздвиженському монастирі сьогодні відбулося храмове свято ікони «Упованіє всіх кінців землі».

6 листопада 2007, 15:00

Цього року учні українських шкіл не здаватимуть випускних екзаменів

Натомість, всі вони пройдуть незележне зовнішнє тестування. З 1 листопада одинадцятикласники вже можуть реєструватися для його проходження. У 2007-му тестування проводилося як експеримент. Середній бал з української мови тоді по країні становив 7 балів, на 12 тест склали лише 3 учні з усієї України.

6 листопада 2007, 15:00

До сімнадцяти відсотків спожитої електроенергії на українському енергоринку складають заходи з освітлення, тільки споживачі Полтавщини потребують щорічно близько 6-ти мільярдів кіловат годин

Саме заходи з енергозбереження, зокрема, альтернативні нинішнім джерела освітлення, дозволять запобігти неминучому у майбутньому енергодефіциту. У рамках Європейського тижня якості фахівці Державного підприємства «Полтавастандартметрологія» на прес-конференції розтлумачували переваги новітніх освітлювальних приладів, які пропонують нині полтавські торговельні підприємства.

6 листопада 2007, 15:00

У багатьох районах області найближчим часом створять Бюро технічної інвентаризації та оптимізують роботу існуючих

Цим та іншим питанням присвятили засідання спеціальної робочої групи в обласній державній адміністрації.

6 листопада 2007, 15:00

Сьогодні пройшов останній, третій тур засідань постійних комісій обласної ради

Особливих сюрпризів він не приніс. Розглянувши 44 питання, депутати з'ясували проблемні моменти по кожному з них, внесли останні пропозиції. З цими результатами вони вийдуть на 11-ту сесію обласної ради, яка відбудеться 8-го листопада.

6 листопада 2007, 15:00

8 мільйонів гривень виділила цьогоріч міська влада Полтави на ремонт об'єктів медичної галузі

Мільйон триста гривень пішли на реконструкцію приміщень 1-ої міської лікарні – найбільшого лікарняного закладу Полтави, що обслуговує й жителів області. Уведення в дію санітарно-бактеріологічної лабораторії при міському пологовому будинку розвантажить роботу наразі єдиного в області спеціалізованого закладу, який досі діє при поліклініці 3-ої міськлікарні. І це – не єдині на сьогодні об'єкти, які планує підтримати Полтавська міська влада.

6 листопада 2007, 15:00