Архів новин за 5.11.2007

У Полтаві кількість вакантних робочих місць зростає, тоді як кількість незайнятого населення зменшується

Про це нам повідомили у міському управлінні статистики. Загалом же рівень безробіття в обласному центрі залишається стабільним протягом кількох місяців і становить 1,2%.

5 листопада 2007, 15:00

Молодий полтавський гурт «Забута симфонія» запам'ятовується не тільки своєю ліричною назвою, а й дорослими як для юних виконавців вдумливими текстами

У неділю «симфонія» влаштувала святкування свого першого Дня народження. Крім слухачів та тих, кому подобається творчість молодої команди, розділити сцену цього дня запросили колег – таких же молодших та дещо старших виконавців.

5 листопада 2007, 15:00

Дев'ятого листопада в Україні відзначають День мови та писемності

Актуальними для такого дня залишаються урочистості та усілякі цікаві й пізнавальні заходи. Хоч насправді тривогу та занепокоєння викликає нинішнє мовлення, писемність, вигляд банальних афіш та оголошень. Замислитися над безграмотністю та тотальним засиллям ненормативної лексики полтавців закликають і мовознавці.

5 листопада 2007, 15:00

Що спільного в овочах, фруктах, крупах, молоці, м'ясі чи меді? Усі ці продукти не містять харчових добавок

Решту поживних товарів, яка виробляється харчовою промисловістю й залюбки споживається нами, характеризує наявністю так званих «єшок». Що це за категорія продуктів, і наскільки вони небезпечні, далі у нашому випуску.

5 листопада 2007, 15:00

В обласній раді продовжують розглядати питання, які виносяться на 11-ту сесію

Другий тур спільних засідань постійних комісій обласної ради спокійним не видався. Зокрема, суперечки виникли під час обговорення змін до програми розвитку інформаційної сфери.

5 листопада 2007, 15:00

Територію Полтави планують офіційно розширити

У межі міста увійде село Івонченці, Тахтаулове та інші території. Про коригування генерального плану міста говорили сьогодні на традиційній апаратній нараді у міськвиконкомі.

5 листопада 2007, 15:00