Архів новин за 2.11.2007

Виставку унікальних м'яких іграшок, виготовлених руками дітей, можна відвідати в літературно-меморіальному музеї Короленка

Місце для експозиції гурток м'якої іграшки «Чародії» Палацу дитячої та юнацької творчості обрав не випадково, адже відомо, що сам письменник і громадський діяч Вододимир Короленко теж часто запрошував до своєї оселі дітей, інколи вони разом виготовляли іграшки.

2 листопада 2007, 15:00

4 листопада своє професійне свято відзначатимуть залізничники

Напередодні полтавських спеціалістів - співробітників тепловозоремонтного заводу урочисто вітали в будинку культури залізничників. Кращі з них з нагоди професійного свята отримали вітання, нагороди та відзнаки від міської влади, обласної ради та адміністрації.

2 листопада 2007, 15:00

Сімдесяті роковини масового розстрілу українців у Соловецьких таборах відзначає Україна цими днями

Президент України Віктор Ющенко видав відповідний указ - «Про заходи у зв’язку з роковинами Великого терору - масових політичних репресій 1937-1938 років». Ті страшні події не оминули і Полтавщину. Нині у пам'ять репресованих у бібліотеці Котляревського презентували одразу три книги полтавців – колишніх політичних в'язнів.

2 листопада 2007, 15:00

Малолітні грабіжники з Комсомольська за 2 години у Полтаві пограбували трьох жінок

Вчинок пояснюють словами: «Жертва знаходилася сама». Хлопців правоохоронці затримали того ж дня, до того ж - з награбованим у кишенях.

2 листопада 2007, 15:00

Амбулаторію сімейної медицини сьогодні відкрили у селищі Рибці

Приміщення цього закладу повністю реконструювали, оснастили новим сучасним обладнанням. Відтепер жителі цього мікрорайону міста, а таких близько 4 тисяч, отримуватимуть кваліфіковану медичну допомогу безпосередньо за місцем проживання. В амбулаторії проводять консультативний прийом невропатолог, хірург, окуліст, лор. У Полтаві наразі створено 13 таких осередків сімейної медицини.

2 листопада 2007, 15:00

На 8 листопада назначена чергова сесія обласної ради

Питання, які на неї планують винести, продовжують розглядати постійні комісії ради. Сьогодні відбулося їх спільне засідання - в ході зустрічі депутати обговорили чотири десятка питань. Частину з них, зокрема, Програму розвитку обласних бібліотек, винесли на доопрацювання.

2 листопада 2007, 15:00

Проект меморандуму про співпрацю обговорили представники міської ради та Ради підприємців Полтави

Останні зобов'язуються вирішувати спірні питання, що виникають на ринках, захищаючи права підприємців, а міська влада, зі свого боку, обіцяє зберегти робочі місця.

2 листопада 2007, 15:00

Ситуація з виселеною з гуртожитка по вулиці Фрунзе 146-В жінкою нарешті вирішилася

Аби розібратися з обставинами, на місці з самою жінкою та мешканцями гуртожитку спілкувався заступник міського голови Віталій Нікіпєлов. Як виявилось, думки мешканців щодо виселеної розійшлися.

2 листопада 2007, 15:00