Архів новин за 1.11.2007

У полтавських цінителів поезії – свято: у бібліотеці імені Котляревського пройшла презентація двох збірок талановитого літератора Миколи Вітченка

Збірка афоризмів «Капітелі сумління» та книга віршів «Клич останніх журавлів» привернули до себе увагу поціновувачів мистецтва.

1 листопада 2007, 15:00

Вісімдесят років виповнюється руху технічної творчості молоді в Україні

Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді відзначає ювілей нарадою-семінаром керівників районних відділків, відзначенням кращих вихованців й наставників та виставкою доробок в оновленому залі закладу.

1 листопада 2007, 15:00

Година знадобилася полтавським правоохоронцям, аби розкрити три пограбування поспіль, які трапилися нещодавно в Октябрському районі

Оперативні спільні дії, й зокрема, допомога кінологів, дозволили викрити злочинця, а нашій знімальній групі додали приводу познайомитися з чотирилапими помічниками міліції.

1 листопада 2007, 15:00

Сьогодні свій день відзначають працівники соціальної сфери

З цієї нагоди в обласному театрі імені Гоголя відбулися урочистості. Спеціалістів галузі вітали представники обласної та міської влади.

1 листопада 2007, 15:00

Міністерство охорони здоров'я звертає увагу українців на наближення чергового епідемічного сезону

І прогнозує ймовірне підвищення захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції порівняно з минулими роками, оскільки є загроза розповсюдження нового вірусу грипу, до якого імунітет у людей відсутній. В Полтавській області вже відзначається сезонний підйом захворюваності, однак епідеміологічні пороги ще не перевищені. Готовність до грипозних та респіраторних епідемій обговорювали сьогодні на традиційній конференції медичної громадськості Полтавщини.

1 листопада 2007, 15:00

Наступного тижня розпочнеться плановий ремонт переїзду на Лісок, і триватиме він до 22 листопада

Роботи там вже могли б початися, повідомив нам начальник Полтавської дистанції колії Борис Клименко, однак поки що немає дозволу на демонтаж залізничної сітки.

1 листопада 2007, 15:00

Програму сприяння соціально-виховній роботі із засудженими профінансують з обласного бюджету

Принаймні, це питання разом з іншими винесуть на розгляд сесії обласної ради, яка запланована на 8 листопада.

1 листопада 2007, 15:00

Несанкціонована автостоянка зруйнувала зелену зону біля одного з будинків на Леваді

Втім, це не єдина проблема комунальників місцевого ЖЕДу. Не дивлячись на встановлення євроконтейнерів біля помешкань, люди продовжують залишати сміття поруч з баками.

1 листопада 2007, 15:00