Архів новин за 9.10.2007

Вісімдесят років тому заговорило кіно

6 жовтня 1927 року в Нью-Йорку компанія «Уорнер Бразерс» представила перший звуковий фільм «Співак джазу». Фільм мав неймовірний касовий успіх, прибутки від нього принесли компанії 3 з половиною мільйони доларів. Такими сумами зараз Голівуд не здивуєш, а кінематограф за вісімдесят років зробив революційний прорив.

9 жовтня 2007, 15:00

Сьогодні – Всесвітній день пошти

У Полтаві наразі працює 34 відділення зв'язку. Кожного дня їх співробітники доставляють кореспонденцію у поштові скриньки жителів міста. А раз на місяць листонош чекають пенсіонери, для яких представники цієї професії – більше, ніж просто людина, яка приносить їм пенсію.

9 жовтня 2007, 15:00

В 3-му кварталі цього року в 5 регіонах України народжуваність почала перевищувати смертність вперше з початку 90-х, заявляють у Міністерстві юстиції

Полтавщина до цього списку поки що не потрапила. Зокрема, в Закарпатські області народжуваність на 19% перевищила смертність, у Рівненській – на 17, у Волинській – на 10, у Львівській – на 1, а у Києві – на 8. Вцілому протягом липня, серпня і вересня в країні народилося 113 тисяч українців, померло 155 тисяч.

9 жовтня 2007, 15:00

Акція «Подаруй бібліотеці книгу» насправді продовжується

Не дивлячись на те, що проводилася вона понад два місяці тому і тривала 2 тижні, полтавці до сих пір приносять друковані видання, чим справді радують працівників бібліотечних фондів Полтави. Про ці та інші здобутки своєї діяльності говорили на засіданні члени благодійного фонду «Жіноча рада».

9 жовтня 2007, 15:00

Вдруге на виборах до Верховної Ради на Полтавщині перемагає Блок Юлії Тимошенко

Результатами, отриманими в області та місті, БЮТівці задоволені, виборна кампанія пройшла більш-менш спокійно, зазначив на прес-конференції, присвяченій підсумкам всеукраїнського голосування, заступник керівника обласного штабу БЮТ і ймовірний народний депутат Верховної Ради 6-го скликання Вадим Петренко. По області БЮТ набрав без малОго 38 відсотків голосів, це на 11% більше, ніж на минулорічних виборах. Найбільше прихильників блоку на цих виборах було в Пирятині, там свої голоси за нього віддали 45 з половиною відсотків виборців. Нагадаємо, у Полтаві за Блок Юлії Тимошенко проголосувало 41 цілих 14 сотих процентів голосуючих.

9 жовтня 2007, 15:00

На сьогодні в місті уже встановлено 261 євроконтейнер

Мешканці міста та комунальники задоволені нововведенням, говорять, що тепер сміття на вулицях стало менше. Щоправда, представники інспекції по контролю за благоустроєм міста констатують, що деякі полтавці продовжують створювати стихійні сміттєзвалища, а ще пересувати контейнери у більш зручні для них місця.

9 жовтня 2007, 15:00

В рамках програми «Місто без околиць» у Полтаві тривають роботи з укладки асфальту та ремонту доріг одразу у декількох мікрорайонах

Наразі три вулиці асфальтують на Юрівці, а допомагати робітникам виходять навіть місцеві мешканці.

9 жовтня 2007, 15:00