Архів новин за 8.10.2007

7-го жовтня в рамках туру Лівобережною Україною Полтаву відвідали культові сучасні літератори Любко Дереш, Сергій Жадан та Юрій Андрухович

Під час автограф-сесії вони презентували спільну книгу та спілкувалися з полтавськими шанувальниками.

8 жовтня 2007, 15:00

У рамках спеціальноі програми «Хіти всіх поколінь» до Полтави завітали зірки диско 80-х, гурт «Бед бойс блу»

Цей колектив вже встиг побувати з концертами в деяких містах України, а от до Полтави завітав уперше.

8 жовтня 2007, 15:00

Відділ охорони здоров'я УМВС днями пережив своє друге народження

У приміщеннях, які не ремонтувалися близько 20 років, зробили капітальний ремонт. Більше того, до ладу привели не тільки будівлю, а й прилеглу територію з підсобними приміщеннями.

8 жовтня 2007, 15:00

Ціни на продовольчі товари в Україні фактично не регулюються

Тільки вартість яловичини з початку року зросла майже на 25 %, а на свинину – на 70. За останні кілька місяців подорожчали яйця, молокопродукти, а олія – майже у 2 рази. В обласній інспекції по контролю за цінами такому стану речей мають своє пояснення.

8 жовтня 2007, 15:00

Мешканку одного з будинків по вулиці Фрунзе виселили із гуртожитку дочірнього підприємства «Керамік – побут»

Тепер вона живе на вулиці просто неба, говорячи, що піти їй більше нікуди. Директор підприємства заявляє, що виселення було законним, на це навіть є постанова суду.

8 жовтня 2007, 15:00

Чи буде тепло у квартирах цієї зими? Принаймні, мешканцям тих полтавських будинків, де відповідну температуру забезпечують спеціалісти комунального підприємства «Полтаватеплоенерго», турбуватися немає

П'ять існуючих та три модульні котельні, які перебувають на стадії завершального монтажу, готові розпочати опалювальний сезон відповідно до існуючих термінів.

8 жовтня 2007, 15:00

До 15 листопада нові євроконтейнери будуть встановлені по всьому місту на спецільно підготовлених майданчиках

Наразі вони вже є на Леваді і в Центрі, на черзі – Браїлки і Половки, зазначили сьогодні учасники апаратної наради, що пройшла у міськвиконкомі.

8 жовтня 2007, 15:00

Ситуація навколо пікетування інвентар-бюро набрала нового розмаху

Тепер проблемою зацікавилась обласна рада, яка створила робочу групу для дослідження цього питання. Головною ж вимогою пікетувальників залишається передача підприємства у комунальну власність.

8 жовтня 2007, 15:00