Архів новин за 5.10.2007

У музеї Короленка – чергова експозиція

Нинішня виставка фоторобіт має назву «Москва». Свій погляд на Білокам'яну представив заслужений художник України Едуард Странадко. Він відвідав російську столицю у рамках одного мистецького проекту на особисте запрошення дружини Юрія Лужкова Олени Батуріної.

5 жовтня 2007, 15:00

У неділю, 7-го жовтня, українські вчителі святкуватимуть своє професійне свято

Освітян районів і міст Полтавщини з цього приводу вітали у театрі імені Гоголя. Для них організували концертну програму, озвучили численні вітання, а 29 кращих педагогічних працівників області відзначили грамотами.

5 жовтня 2007, 15:00

Податкова служба бореться з корупцією у своїх рядах

Тільки за поточний рік порушено три кримінальних справи, минулого року таких було п'ять. За 2007 проведено 197 профілактичних бесід та 95 перевірок органів та підрозділів податкової. Такі методи призводять до зниження порушень серед співробітників, вважають самі податківці.

5 жовтня 2007, 15:00

Підприємці, які реалізують продукцію на ринку Мотель, побоюються, що залишаться без роботи

Приводом для занепокоєння стали чутки про ніби-то будівництво на території розважального комплексу. За вісім місяців цього року ринковий збір тут склав понад 139 тисяч гривень. Всього ж на ринку – 270 планових торгових місць. З ініціативною групою підприємців сьогодні зустрівся міський голова Андрій Матковський. Під час зустрічі вони обговорили проблеми полтавських ринків вцілому.

5 жовтня 2007, 15:00

У місті розпочався другий етап встановлення євроконтейнерів для сміття

Тепер й мешканці центральних районів відчують переваги такого цивілізованого способу боротьби за чистоту довкілля. Третя черга процесу охопить вже найближчим часом мікрорайони Половки, Браїлки, Сади.

5 жовтня 2007, 15:00

Голова облдержадміністрації не виконує законів – саме так заявив на спеціальній прес-конференції, присвяченій ситуації щодо демонтажу пам'ятного знаку Симону Петлюрі, депутат міської ради, голова пост

Під час інтерв'ю нашому телеканалу депутат розповів про ігнорування Валерієм Асадчевим двох обов'язкових приписів спеціальних інспекцій та депутатського запиту.

5 жовтня 2007, 15:00