Архів новин за 4.10.2007

Газета для всієї родини «Коло» у кількох бібліотеках міста презентувала фотовиставку робіт «Мить життя», які свого часу були ілюстраціями до матеріалів щотижневика

Подивитися, а можливо, і пізнати себе на фото до обласної бібліотеки імені Котляревського прийшли найвідданіші читачі видання.

4 жовтня 2007, 15:00

Мешканці одного з районів селища Червонозаводського Лохвицького району залишилися без водопостачання, й причина цього – не аварійна ситуація, а якість питної води, яку постачає місцеве комунальне підп

Це – один з результатів перевірки, яку здійснили на п'яти з тридцяти діючих підприємств області спеціалісти державного нагляду підприємства «Полтавастандартметрологія».

4 жовтня 2007, 15:00

За останні 4 місяці в області самовільно пішла з життя третя дитина

Цього разу – тринадцятирічний хлопчик із села Марківка Полтавського району: відкритий, комунікабельний, з гарної повноцінної сім'ї. Назвати точні причини самогубства не береться ніхто, але набільш імовірна версія все ж існує.

4 жовтня 2007, 15:00

Згідно з указом Президента України, з першого жовтня розпочався черговий осінній призов до Збройних Сил

У місті буде призвано 185 чоловік. А для бажаючих служити на кораблі «Полтава» є новина: з цього року корабель переходить на контрактну службу.

4 жовтня 2007, 15:00

Учителів міста з їх професійним святом починають вітати майже за тиждень

Втім, для самих вчителів цей тиждень нічим не відрізняється від інших, хіба що додається організаційної роботи по відзначенню Дня працівників освіти.

4 жовтня 2007, 15:00

Нове приміщення сьогодні отримав навчально-виховний заклад №13

Сучасну й комфортну будівлю для дітлахів Київського району міста підготували спеціалісти генерального підрядника – «Райагробуду» – та інвестора – підприємства «Сучасний дім». Ідея відродження споруди належить депутатам міської ради.

4 жовтня 2007, 15:00