Архів новин за 3.10.2007

Вперше виставку своїх робіт сьогодні організував полтавський фотохудожник Сергій Черпаченко

Фотографією він займається з дитинства, але визначними у творчому плані називає тільки останні 5 років свого життя – коли відчув смак фотографії, зрозумів її композицію та психологію глядача.

3 жовтня 2007, 15:00

Сімнадцятого жовтня свій сімдесят перший театральний сезон розпочне обласний музично-драматичний театр імені Гоголя

Наразі тут триває підготовка кількох різножанрових вистав за участю корифеїв сцени та молодих кадрів, та розроблюяться нові гастрольні маршрути.

3 жовтня 2007, 15:00

Проблема наркоманії останнім часом набуває все більшого поширення

Офіційна статистика свідчить, що в Полтаві – більше тисячі наркозалежних. Спеціалісти ж говорять, що насправді ця цифра значно більша. Аби попередити поширення захворюваності, в місті за підтримки влади проводяться різні благодійні акції.

3 жовтня 2007, 15:00

Вибори на Полтавщині пройшли організовано, підсумував на прес-конференції на відповідну тему голова обласної державної адміністрації Валерій Асадчев

Грубих порушень під час підготовки, проведення та встановлення результатів голосування зафіксовано не було. Загалом же кількість жителів області, які прийшли на виборчі дільниці у порівнянні з виборами до парламенту 2006 року зменшилася. Найупевненіше з часу минулих виборів на Полтавщині покращив свої результати Блок Юлії Тимошенко. Він переміг у 8 з 9 округів області.

3 жовтня 2007, 15:00

Масштабне дійство у міському будинку культури пройшло сьогодні для освітян Полтави напередодні їхнього професійного свята

У програмі заходу – численні вітання, грошові премії і навіть маленький феєрверк.

3 жовтня 2007, 15:00

З 1945 року третього жовтня Всесвітня Федерація Профспілок відзначає свій день народження

Загальна кількість її учасників – понад 213 мільйонів осіб. Щодо профспілкового руху на Україні та Полтавщині зокрема, нині профспілки залишаються найпотужнішим угрупОванням й основним учасником переговорного процесу між урядом та працівниками України. Профспілки Полтавщини – це 350 тисяч осіб, об'єднаних у три тисячі шістсот двадцять організацій.

3 жовтня 2007, 15:00