Увагу преси та місцевої влади сьогодні було прикуто до старих будинків по вулиці Жовтневій

Декілька одноповерхівок сьогодні зрівняли з землею для того, щоб продовжити тут комплексну забудову міського кварталу. За півтора року тут стоятиме архітектурна гордість Полтави, говорять представники міської влади.

Ці будинки – чи не останні у кварталі, які зносять для його комплексної забудови. Рівно о 10-ій будівельники почали розбирати одноповерхівки, використовуючи відповідну техніку.

Інвестор будівництва, товариство «Сучасний дім», взяло на себе декілька зобов'язань перед містом. По-перше, це – 143 квартири для тих, чиї будинки колись знаходилися у цьому кварталі. Загалом «Сучасний дім» передасть місту близько 300 квартир, і це – далеко не все, що зробило підприємство на користь Полтави.

/Михайло Юхименко, депутат міської ради

Побудовано потужну насосну станцію, яка дає воду на весь Київський район. Також зведено трансформаторну підстанцію №65, реконструйовано дві прилеглі підстанції, інженерні мережі, прокладено колектори/

Загалом лише для підготовки до забудови «Сучаним домом» витрачено близько 50 мільйонів гривень, говорить Михайло Юхименко. На найближчій містобудівній раді буде визначено, які саме будинки зведуть на цьому місті. Завершення робіт планується через півтора року, саме тоді, запевняє депутат, у Полтаві з'явиться ще одна архітектурна гордість.

Стрічка новин