Зношеність та занедбаність каналізаційних мереж приводить до аварійних ситуацій у помешканнях полтавців

Так потерпають від затоплень і жителі перших поверхів будинку по вулиці Фрунзе, 20. Їх причину не можуть назвати ані мешканці, ані працівники ЖЕДу №3.

Проблема затоплення перших поверхів цього будинку – далеко не нова, говорять мешканці. Вже близько півтора року люди вичерпують зі своїх підлог результати життєдіяльності тих, хто живе вище. Потерпаючі говорять, що вже неодноразово зверталися до начальника 3-го ЖЕДу Володимира Кулика, але він або обіцяв розібратися, або посилався на брак коштів. Проблема, так би мовити, зависла у повітрі. От і напередодні знову сталася локальна аварія. Мешканці будинку просто обурені – вони вже стомилися від постійних потопів нечистот, називаючи себе заручниками ситуації.

/Віктор, мешканець будинку по вул. Фрунзе, 20

Ми живемо зараз, як на бомбі. Я йду на роботу, і не знаю, що у мене тут відбуватиметься. Уся родина моя знаходиться під якимсь жахливим пресом від того, що може трапитися в будь-який момент/

Гнила підлога, спотворені меблі, пошкоджені килими та навіть шпалери, неприємний запах – це мінімальний результат таких потопів. Люди говорять, що моральні збитки – набагато більші, ніж будь-які матеріальні, адже найгірше те, що ЖЕД нічого не робить, щоб виправити цю проблему. На місце прибув якийсь чоловік, який відмовився назвати себе на камеру, але люди підказали, що це – головний інженер 3-го ЖЕДу. В розмові з ним виявилося, що комунальне підприємство нічого не замінює, а лише «ремонтує».

Суто технічно виходить, що труба забиватиметься тут вічно, а ЖЕД лише приїжджатиме та чиститиме її. В чому ж причина забиття труб? Існує дві версії. Працівники ЖЕДу вважають, що це самі мешканці кидають у каналізацію непотріб. На питання, чому ж тоді потопи тривають вже півтора року і лише у цьому під'їзді, жедівці не відповіли. Люди вважають – причина – в сходинках до першого поверху, які завалилися на каналізаційну трубу. Деформація останньої і є причиною аварій, говорять мешканці. Хто ж повинен замінити цю трубу, головний інженер ЖЕД №3 не сказав. Не знають цього і люди, які пообіцяли – вони обов'язково звернуться до суду, адже більше терпіти таке неможливо.

Стрічка новин