Віднині село Тахтаулове має власну Свято-Троїцьку церкву

Будували її протягом двох років силами не лише будівельників, а й самих мешканців. Нині ж церкву освятив архієпископ Полтавський та Миргородський Филип.

Свято-Троїцьку церкву в селі Тахтаулове будували 2 роки силами всієї православної громади. Нині ж її освятив архієпископ Полтавський та Миргородський Филип.

/Филип, архієпископ Полтавський та Миргородський

Те, що ми освятили сьогодні храм, значить, що ми запалили ще одну свічку, яка засвітилась надією в серцях людей. А Україна стане сильною державою з міцним православним підгрунтям/

До будівництва церкви місцеві мешканці поставилися по-різному, говорить Протоієрей Валерій Мараховський. Хоча більшість все ж підтримала, оскільки раніше до найближчого храму доводилося їздити аж до Полтави. Свідченням цього є і та кількість вірян, які прийшли цього дня на службу. До речі, благодійників, які допомогали фінансово у зведенні церкви, відзначили нагородами.

Троїцькою ж церкву назвали тому, пояснює отець Валерій, що недалеко від цих місць був ще один Троїцький храм, збудований 1761-го року. Він також був дерев'яним, але за часів Радянського Союзу його зруйнували.

Спорудження ж нині церкви в цих місцях, говорять священнослужителі, – це лише перший крок. Відтепер головним завданням залишається будівництво храму в серцях людей.

Стрічка новин